FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
23-04-03 20:31  Mustang na tapecie 3 (cd.)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Zupełnie nowy kadłub o wiele bardziej mi się podoba. Teraz prace nabrały tempa (konkursy juz tuż, tuż). Na początek po długiej przerwie kilka zdjęć. Udało mi się przykleić te nieszczęsne skrzydła :-)

 
23-04-03 20:33  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Akurat tak się składa, ze Hal nie chce jakoś robić ruchomych elementów. Robię je więc sam... Klapy już odcięte (będą w pozycji opuszczonej) oraz lotki.

 
23-04-03 20:34  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
... i widok z tyłu

 
23-04-03 20:36  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
i ostani rzut na dobranoc...

 
23-04-03 20:52  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
Ygy 

 

Pikne!

Ygy

 
23-04-03 20:52  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

i teraz będę miło spał......... dostałem dawkę ładnych obrazków!

Musiałeś nieźle się przełamać aby podchodzić drugi raz (bez odstepu czasu) do tego modelu :-) ale warto było! oj......... podoba się!

Kiedyw tym wątku pojawią się zdjęcia z końcowego etapu budowy?! :D

Pozdrawiam!
Michał

 
23-04-03 21:03  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

A wiesz Michał, tak naprawdę to miałem ochote rzucić tym modelem. Jest jednak za cenny. Pod wieloma względami. Najwazniejsze to chyba jakość modelu. Zdaję sobie sprawę, że jest on trudnum modelem, ale to wysoka poprzeczka wydawcy. I dobrze. Co prawda jeszcze go nie skończyłem, ale juz teraz mogę powiedzieć, że wart jest wielu wyrzeczeń. Natomiast nie polecam go modelarzom początkującym (szkoda po prostu modelu) - są równie ładne Mustangi innych wydawnictw (i tak na marginesie równie dokładne jak ten). Nie mam pojęcia jak mustang ten został "przemielony" przez komputer przed wydaniem na rynek. Ale odnosze wrażenie że było to "mielenie" totalne. I chylę czoła autorowi modelu (M. Grygiel), że jako naprawdę młody człowiek (miałem okazję go poznac kiedyś na konkursie w Skawinie) potrafił dać ... duszę w opracowanie tego przecudnego samolotu. A co się tyczy końcowego efektu - będzie i to niedługo (mam nadzieję) liczę, że skończę go do 2 tygodni. A na razie pozdrawiam serdecznie

 
23-04-03 21:09  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
Piotr S. 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Orlik to jest prawdziwyu Mustang??;-)

 
23-04-03 21:20  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
pompier     

Orlik chylę czoła, Ty nie Orlik ale Orzeł jesteś ;)

 
23-04-03 21:21  Re: Mustang na tapecie 3 (cd.)
gutes 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Nie gniewaj się, ale muszę to powiedzieć! Odebrałeś mi wiarę w moje umiejętności!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024