FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-11-10 12:10  [Relacja/Galeria] Drezyna silnikowa WM-15A
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Witam serdecznie po dłuższej przerwie. Dużo się ostatnio wydarzyło, jako zawodowy kierowca miałem w końcu wypadek (nie z mojej winy, byłem poszkodowanym), nikomu nic się szczęśliwie nie stało (ja walnąłem tylko dyńką w szybę ;-)), skasowałem autko, mam nowe, Teraz mam kilka dni wolnych postanowiłem podokańczac moje żałosne wypociny które do Waszych modeli się nie umywają.

Na pierwszy ogień poszła drezyna WM-15A z GPMu (1:87 H0). Chciałem wcześniej już założyc relację ale postanowiłem poczekac żeby nie wstawic tylko fotki z wyciętą podłogą tylko coś więcej. A jak przysiadłem to w dwa dni (17 i 23 listopad) zrobiłem wiecej niż przez miesiąc opierniczania się i znajdowania sobie wymówek.













Zestawiłem skład z wykonaną wcześniej przyczepką





Mam nadzieję że wena i zapał mnie nie opuści i przez dwa dni siedzenia przy kompie i bezsensownego klikania po przeróżnych stronach uda mi się jeszcze coś zaczętego dokończyc.

Teraz w Gdańsku będzie konkurs modelarski, przyjadę obejrzec ładne modele, mieszkam dwa osiedla dalej nacieszę oko to i pewnie zapał wróci.

Pozdrowienia, Rysiu.

--

Post zmieniony (23-11-10 12:12)

 
23-11-10 12:26  Odp: [Relacja/Galeria] Drezyna silnikowa WM-15A
@nioł stróż 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Skąd w Tobie kolego tyle sceptycznego podejścia do życia?? Więcej pogody ducha i do boju.
Model ładniutki, i w takich wesołych kolorach.

--
Always look on the bright side of life.

Walka z marzeniami trwa...................

 
23-11-10 13:53  Odp: [Relacja/Galeria] Drezyna silnikowa WM-15A
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Oj, to maleństwo jest, na "pakę" grosik wrzuć. Coś mi się wydaje, że to już wszystko - dojdzie coś jeszcze do tej drezyny? - torowisko długie.

--

Post zmieniony (23-11-10 13:54)

 
23-11-10 18:29  Odp: [Relacja/Galeria] Drezyna silnikowa WM-15A
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Moje klimaty,więc obecnośc obowiązkowa. Ale Rysiu diorama cię nie ominie:-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024