FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-11-10 20:21  [Galeria] Bismarck Military Model
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam kolegów modelarzy. Chciałbym pokazać część mojego dorobku modelarskiego. Jest to dobrze znany wszystkim Bismarck wydawnictwa Military Model. Budowa modelu trwała ponad rok i została rozpoczęta 6 lat temu. Jest to mój pierwszy model pancernika jaki w życiu skleiłem mając lat 15 :) Więc proszę o wyrozumiałość i łagodną krytykę. Podczas budowy modelu wiele technik było mi nie znane, nie miałem możliwości tak jak teraz podpatrywania prac starszych kolegów modelarzy i wykorzystywaniu nowych technik budowy. Ogólnie model mi się podoba, mimo że jest już trochę podniszczony ( 5 lat stania na komodzie robi swoje). Teraz oczywiście wiele rzeczy zrobił bym inaczej w modelu, no ale na błędach się człowiek uczy, a i doświadczenie samo nie przychodzi:) Zapraszam do oglądania, komentowania i łagodną krytykę;)


--

 
10-11-10 21:49  Odp: [Galeria] Bismarck Military Model
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Humor dobry mam dziś :-) I oprócz kurzu nic mnie nie zraża w modelu :-)
Hyba warto by użyć jakieś szuszarki do włosów czy coś takiego, by to zdmuchnąć :-)
Podoba się :-)
Najważniesze że wiesz gdzie popełniłes błędy

 
10-11-10 22:14  Odp: [Galeria] Bismarck Military Model
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Model nieżły ale ten kurz psuje całe piękno modelu :)

--

 
10-11-10 22:53  Odp: [Galeria] Bismarck Military Model
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

BOREK. Za samo to, że dotrwałeś do końca, należą Ci się słowa uznania.
To, że ten model ma - jak sam wskazałeś – pewne niedociągnięcia, nie będzie miało dużego znaczenia, jak pokażesz nam, że przy realizacji kolejnego – podobnie pracochłonnego projektu – wykażesz, że można się na błędach własnych uczyć.

Widzisz, ja nie wstydziłem się pokazać mojej pierwszej klęski „gruchowej”, bo zawziąłem się i kolejny owoc był nieco lepszy. I to – uważam – jest w życiu, nie tylko modelarskim, najważniejsze.
Tak więc gratulacje wytrwałości. Życzę również konsekwencji w realizacji Twego przed nami zobowiązania, że następny model będzie zawsze lepszy od poprzedniego.
Powodzenia.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
14-11-10 11:53  Odp: [Galeria] Bismarck Military Model
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dziękuję za uwagi i miłe słowa:) Postanowiłem trochę odkurzyć model. Trochę kurzu zeszło ale niewiele. Wstawia jeszcze kilka fotek Łajby :)

 
14-11-10 19:12  Odp: [Galeria] Bismarck Military Model
pawel86ck   

Prezentuje się okazale :)
Ten model jest lakierowany czy to po prostu Military Model ma taki dobry druk?

Post zmieniony (14-11-10 19:16)

 
14-11-10 21:46  Odp: [Galeria] Bismarck Military Model
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dziękuję miło, że się podoba. Model lakierowałem lakierem w sprayu pół-matem, ale lepiej lakierować matowym.Pozdrawiam

--

 
14-11-10 23:13  Odp: [Galeria] Bismarck Military Model
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

To teraz go do gablotki i niech cieszy oczy długie lata :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024