FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-11-10 20:01  [Galeria] ORP Piorun - MM
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

"Pioruna" sklejałem już jakiś czas temu!:) Relacji nie zakładałem na konradusie. Model opracował Pan Paweł Mistewicz i jak przystało na dobrego projektanta, wszystko pasuje!:) Model został opracowany na podstawie planów Pana Mirosława Miarki, które na dzień dzisiejszy są już trochę nieaktualne. Ale lepszy taki "Piorun", niż żaden!:))) Panie Pawle, a może nastepny Piorun-poprawiony i w innym malowaniu?:)


















Post zmieniony (08-11-10 20:03)

 
08-11-10 20:35  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
miro2s 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Z przyjemnością ogląda się tak perfekcyjnie sklejone modele jak ten PIORUN w wykonaniu samego mistrza. Żadne jednak zdjęcie nie odda tego, jak wygląda postawiony przed oczami. Gratulacje i czekamy na następne. Modelarstwo to jednak piękne hobby.

 
08-11-10 21:40  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Piękny model !!! Podoba się bardzo ! 'Blachy" poszycia burt naklejałeś osobno ??

Post zmieniony (08-11-10 21:42)

 
08-11-10 22:10  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Brawo, to chyba najlepiej wykonany Piorun, jakiego widziały moje oczy ;D Czystość klejenia, no i ta dbałość o detale... a Dokker ma rację, chyba korzystałeś z 2 wycinanek?

PS. Też czekam na poprawione opracowanie, dobrze, żeby przynajmniej miało prawidłowo odwzorowany kadłub. Pewnie ktoś nad nim pracuje, ale to jak zwykle tajemnica ;)

Pozdrawiam

 
08-11-10 22:17  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Miro2s akurat Twoje modele są dla mnie niedoścignionym wzorem!Dokker blachy poszycia burt i ryfle na pokładzie były przyklejone osobno.

 
08-11-10 23:05  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Piękny model, świetnie sklejony. Dbałość o detale oraz olinowanie robią niesamowite wrażenie. Oglądanie takiej galerii to wielka przyjemność.
Gratulacje!

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
09-11-10 00:13  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Rewelka!!!!!!!!! Brawo!!

--

 
09-11-10 08:25  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Łza się w oku kręci z tych wspomnień piorunowych.
Pięknie wykonany i pracowicie bardzo model.
Gratulacje.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
09-11-10 09:34  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Piękności! Gratulacje!!!

--

 
09-11-10 09:49  Odp: [GALERIA] ORP PIORUN-MM
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Mam jeszcze pytanko o moją osobistą "stopę achillesową" - relingi, jaką metodą je wykonałeś i czym malowałeś?

Pozdrawiam!

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024