FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 59 z 73Strony:  <=  <-  57  58  59  60  61  ->  => 
07-09-16 11:34  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Witam po małej przerwie remontowo-wakacyjno-grzybowej. Mam do zaprezentowania kilka zdjęć, niektóre porobiłem już dawno, inne wczoraj. Wszystkie przedstawiają tył parowozu, tutaj przybyły drzwiczki i pomost łączący parowóz z tendrem oraz układ smarowania płyt zderzakowych sprzęgu łączącego parowóz z tendrem. Dla niewtajemniczonych tłumaczę, że tender to taki wagon z wodą i węglem, który był doczepiony do parowozu, na fotkach tego tendra nie ma - jest w budowie.

Kilka zdjęć jest w podobnych ujęciach, ale robione w różnym oświetleniu i różnie na nich wyglądają "smaczki kolorystyczne", czyli zabrudzenia robione pigmentami.













W następnym odcinku lampy czołowe parowozu, a później galeria końcowa.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
07-09-16 12:35  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
Los Daniellos 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jestem w szoku, model jest tak realistyczny, że w piecu można pewnie zapalić, a ten pojedzie. Jestem pod wrażeniem naprawdę, dla mnie to jest jakiś kosmiczny poziom modelarstwa.

 
07-09-16 14:19  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie da się nic powiedzieć. Kwintesencja.

 
09-09-16 19:04  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
lipa 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Witam, niesamowity model i jeszcze bardziej niesamowite wykonanie. Gratuluję i czekam na galerię końcową!

--
Jan

W budowie: Fokker e.V

W kolejce: Hawker Hurricane od AH, P-51B od AH, PZL P.11c od AH

Skończone: I-16

 
09-09-16 20:14  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witał Ładniejszy i prawdziwszy od najładniejszego prawdziwego :) Czekam z niecierpliwością na galerię końcową.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
09-09-16 20:19  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Do tej relacji to aż strach zaglądać, żeby się nie załamać i nie poszukać sobie innego hobby.
Stwierdzenie "piękna robota" wydaje się banałem.

Pozdrawiam i też czekam na galerię.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
12-09-16 12:08  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Spychacz, nie ma co się załamywać, stresować itp. tylko próbować naśladować, aż skutek będzie zadowalający.

Los Daniellos, pokazawałem już, że w piecu faktycznie jest "ogień", ale mimo to model niestety nie chce jechać, nawet koła się nie kręcą.



--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
12-09-16 12:55  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mariusz, nie podpuszczaj, bo Ci jeszcze ktos sprobuje udowodnic, ze sie obracaja ;) Uczta dla oczu i koszmar, jak czlowiek na swoje modele spojrzy i porowna sobie, jaki kosmos od Ciebie dzieli... Mialem nadzieje, ze na Przeciszowie sie z nim pojawisz.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
14-09-16 12:55  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Rafael, a dlaczego "miałem nadzieję" , a nie "mam nadzieję" ? Przecież model jeszcze nie jest skończony, oprócz parowozu jest jeszcze do zrobienia tender, więc koniec całości będzie za rok-dwa. Jak zrobię, to pojadę na jakieś wystawy, konkursy, do Przeciszowa pewnie też, a do Wrocławia to już na pewno. Będziesz miał okazję obejrzeć model na żywo.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
14-09-16 13:42  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NAJNOWSZE FOTKI
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Chodzilo mi o tegoroczny Przeciszow, bo co do tego, ze Twoje ukonczone dzielo zobacze w calosci, to jak najbardziej, mam nadzieje :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 59 z 73Strony:  <=  <-  57  58  59  60  61  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024