FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 30 z 73Strony:  <=  <-  28  29  30  31  32  ->  => 
13-06-14 09:44  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - MAŁY PROBLEM
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Tu nie ma żadnego limitu(no chyba że w ilości umieszczanych zdjęć , ale do tego nie doszedłem jeszcze), żadnych durnych reklam i bardzo prosta obsługa :-)

edit:
linka zapomniałem dodać :-)

http://imgur.com/

Post zmieniony (13-06-14 09:44)

 
13-06-14 12:16  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - MAŁY PROBLEM
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

DARECKI IV, faktycznie ten hosting wygląda obiecująco, limitu transferu nie ma, ale jest limit zdjęć widzianych w albumie do 225 ( w wersji free ). Jednak starsze zdjęcia, jeżeli w albumie jest ich więcej niż 225, nie są kasowane tylko niewidoczne w albumie na stronie. Prawdopodobnie jeżeli są już zapisane wcześniejsze linki prowadzące do tych zdjęć, to same zdjęcia, nawet te starsze, powinny się wyświetlać bez problemu.

Nie wiem tylko jak generuje się linki do kilku wybranych zdjęć na potrzeby forum. Widzę tam tylko linki przy pojedynczych zdjęciach oraz do całego albumu dedykowane na strony typu Twitter Facebook itp, a przycisku w stylu Generate Links nie widać.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
13-06-14 13:06  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - MAŁY PROBLEM
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

A nie lepiej zastosować fotosika, głupie 19 złotych zapłacić na rok i święty spokój.

 
13-06-14 13:25  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - MAŁY PROBLEM
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Darek1207, za te "głupie 19 złotych zapłacić na rok" otrzymujemy jedynie konto PRO Lite. A to konto ma limit transferu miesięcznego 1GB, więc nie jest to żadne rozwiązanie. Nawet konto najdroższe ma limit transferu miesięcznego 10 GB miesięcznie, a tyle na Photobuckecie to ja mam za darmo.

Można to wyczytać tutaj w punkcie "Czy istnieje limit transferu?"
http://www.fotosik.pl/pomoc/faq/zagadnienia_ogolne/#top

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
13-06-14 14:39  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - MAŁY PROBLEM
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Ja wklejam linki pojedyńczo na forum :-)

 
26-11-14 15:30  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Witam po półrocznej przerwie, na jesień powróciłem do modelarstwa i coś tam ulepiłem. Czas pokazać kilka kiepskich zdjęć, bo pogoda jaka jest, każdy widzi. Dzisiaj przedstawiam jak wykonałem budkę maszynisty. Przednie drzwi są przyklejone tymczasowo maskolem, dlatego nie ma retuszu na zawiasach, na razie budka będzie mi głównie służyła do przykrywania osprzętu na stojaku, żeby się nie zakurzył oraz do wyznaczania skrajni, żebym nie zrobił jakiegoś elementu za dużego. Jak już cały osprzęt będzie wykonany, to budka zostanie przyklejona na stałe. Jednak nie omieszkam pokazać następnym razem, jak się prezentuje budka na modelu, ale najpierw muszę zrobić podłogę.













Zapraszam wszystkich do aktywnego uczestnictwa w mojej relacji i wpisywania uwag, propozycji mających na celu polepszenie wyglądu budowanego modelu.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
26-11-14 16:39  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak pojedziesz z tym modelem na mistrzostwa świata to będziemy mieli kolejnego ,,złotego" forumowicza. Jestem tego pewny.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-11-14 16:41  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Jak ?

To jest jak fantastyczny MAKSYMALNY BREAK w snookerze. Na szczęście do 147 jeszcze trochę zostało do oglądania...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
26-11-14 16:56  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie wiem co napisać... coś pięknego!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
26-11-14 17:46  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Kiedys ktoś pewnie powie że to parowozy są modelami na podstawie parowozów Precyzyjnego :-)
Pzdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 30 z 73Strony:  <=  <-  28  29  30  31  32  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024