FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 
10-10-10 11:21  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Robi wrażenie tylko wielkością. Jak na taki duży projekt mógł być robiony bardziej na jakość niż na szybkość.

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
11-10-10 10:31  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
mario1970   

Miałem okazję oglądac w Warszawie . Zdecydowanie robi wrazenie wielkością . I niestety tylko wielkością . Z punktu modelarskiego wielki przerost formy nad treścią. Sorry, że tak piszę , ale mam wrażenie , że dla twórcy najwazniejsze było by model był duży i tylko to . Ani wykonanie , ani malowanie nie powala . Cos mniejszego zrobić i na detalach oraz malowaniu się skupić.

--



 
11-10-10 11:46  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
stach48 

 

Do przedmówców-Panowie, przecież nikt nie zmusza Was do klejenia tego modelu. Klejcie swoje latadła,pywadła i jezdzidła kombinując godzinami czy śruba była M 8 czy może M10 i chwała Wam za to. Ten projekt to jednak coś ciekawego i nietypowego .
NAJLEPSZEGO

 
11-10-10 12:18  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
krzysztof 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ja krytykuje wykonawce dopiero wtedy gdy sam zrobię lepiej model.Pokażcie panowie co potraficie.

--
k.rydz.

 
11-10-10 12:34  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Krzysztof- Szebi już niejednokrotnie pokazał co potrafi....

--

 
11-10-10 12:40  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
mario1970   

Zabrzmiało groźnie.

A ja nie krytykuję tylko stwierdzam fakt. Jezeli jest niezrozumiały to powtórzę. Model robi wrażenie jedynie wielkością . Tak widać duzo pracy , ale kuleje malowanie oraz wykonywanie detali . praca poszła w rozmiar nie w detal. Sorry, ale to jest skala w której detale są widoczne. Amen

A jak mecz w telewizji ogladasz to ,żeby ocenić grę piłkarzy to też musisz grac w Realu , albo Barcelonie bo inczaej z fotela z piwem w reku się nie da ?

Jakbyś Krzysztofie więcej czytał forum, a nie ciągłe oczekiwał na propozycje wykonania kolejnych gigantycznych modeli to wiedział byś , że nie sklejam modeli katonowych. A co do moich umijetnosci to to był mój model wystawiony na festiwalu w Warszawie kategoria gąsienicowe senior skala 1/35 . Na zdjęciach z festwalu jest gdzieś widoczny .

--

Post zmieniony (11-10-10 12:42)

 
11-10-10 13:30  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

W takim razie miłego adorowania, jeżeli nie można przedstawić swojego poglądu na sprawę, coś komuś nie pasuje i kłutnia, forum nie jest od wypisywania tylko ochów i achów tylko od tego, by wskazywać nad czym należy też popracować. Nie wiem co złego jest w moim powyższym wpisie. Reszta tak jak to napisał mario1970. Co do moich modeli krzysztofie proponuję kliknąć w linki pod moim avatarem.

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
11-10-10 13:51  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

W sumie miałem się nie odzywać, ale jednak:

Czy trzeba zrobić coś WIELKIEGO aby móc wypowiedzieć się na temat modelu Dory? Zamiast oburzać się na czyjeś opinie warto zajrzeć do sygnaturki "oponenta". Fakt, Fuso i Kawanishi, nie mają rozmiaru kanapy, ale czy ich autor nie ma prawa do wypowiedzenia się póki nie sklei modelu WIELKIEGO?

 
11-10-10 16:28  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


ee tam .. a ja uważam że krzysztof zrobił dobrze .. wykonał model który zawsze chclał mieć .. może nie jest na nim zbyt dużo szczegółów i może można było zrobić go dokładniej, a może lepiej nie dokładać do modelu części których nie jesteśmy pewni jak wyglądaly itd.....
ale Panowie.. każdy z Was zawsze ma swoją wizję modlu. Fajnie byłoby gdyby wiecej z nas miało takie podejście do modeli "chcę mieć więc zrobie to " nawet uproszczone :)
Byłoby dużo fajnych modeli :) własnje konstrukcji
--

Post zmieniony (11-10-10 16:31)

 
11-10-10 16:37  Odp: [R] 80cm Dora skala1:25 karton projekt własny
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Wydaje mi się że nikt tu nie zabrania takiej czy innej wizji modelu, ani podejścia "chcę mieć więc robię". Sprzeciw wzbudziło tylko podejście typu: "krytyka zabroniona!" i odbieranie uprawnień do wyrażania swoich opinii innym użytkownikom o ile są one negatywne.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024