FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
21-08-10 14:27  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Piękny model-miło popatrzec!

 
23-08-10 23:51  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Komin gotowy, było przy nim naprawdę sporo pracy, ale nie żałuję, efekt jest satysfakcjonujący.

Wszelkie drobne elementy jak na przykład reflektory zostawiam na później, teraz jeszcze muszę pomalować i ustawić drabinkę "samoróbkę", może nie jest najpiękniejsza, no ale zawsze mogła być gorsza:-)

Co następne, jeszcze nie wiem, czas pokaże.

 
26-08-10 14:24  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Kolejne elementy.

Jak zwykle wykonywanie relingów sprawiam mi dużo trudności, ale nauka czyni mistrza, a więc może kiedyś, po zrobieniu jakichś dziesięciu metrów bieżących... :-)

 
28-08-10 19:14  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dalmierz rufowy.

Maszt tylni na swoim miejscu. Masz pionowy wykonany z odpowiednio oszlifowanego patyczka od szaszłyków, podpory z miedzianego drutu. Całość malowana akrylami.

Mam pytanie, co nawinąć na kołowroty (żyłka, drut miedziany) i jakiego koloru użyć do pomalowania, jeśli w ogóle malować?

 
28-08-10 21:22  Odp: [Relacja] King George V (AH)
SEB 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kiedyś muszę się wziąć za to wydanie - już sklejałem lata temu "KINGA" z MM i też fajnie wyszedł - tyle tylko że same gabaryty Twojego modelu już są imponujące przy tym co Ja kleiłem - będę zaglądał
SEB

--
Myśl i pracuj - ciesz się wynikami.

W stoczni: HMS BELLONA - failed

 
28-08-10 22:12  Odp: [Relacja] King George V (AH)
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Podziwiam tych, którzy przejdą przez model wielkości pancura w 1:200 zwycięsko. Twój tak się właśnie zanosi. Big szacun.

--

 
31-08-10 17:59  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Pokład łodziowy właściwie skończony. Starałem się wyciąć wszystkie otwory w podstawach łodzi także te najmniejsze i muszę napisać, że wygląda to znakomicie:-)

A zatem przyszedł czas na artylerię główną, pozdrawiam.

 
21-09-10 11:44  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Hej,
Miała być artyleria, ale nie ma. Pierwsza wieża wyszła tak źle, że miałem do wyboru albo wyrzucić model przez okno albo szybko zająć się czymś innym. Wybrałem drugą możliwość, a jak się uspokoję, to może wrócę do wieży. Jako przerywnik zrobiłem dwa ostatnie dalmierze i pozostałe reflektory.

 
26-09-10 16:11  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Wreszcie długo zapowiadana artyleria główna. Tak jak wcześniej pisałem, sprawiła mi spore problemy. Konkretnie mam na myśli miejsca połączenia bębnów luf z wewnętrzną obudową, kilka przyklejeń i oderwań, ale ostatecznie jakoś udało się spasować. Drabinki jak zwykle zostawiam na później.

 
28-09-10 17:48  Odp: [Relacja] King George V (AH)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dzisiaj powstały...

nie nazwę tego, bo nie mam pojęcia co to:-(

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024