FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
31-07-10 13:02  Odp: [relacja]san h 100 projekt własny
pawelelka 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Dzięki! Właśnie go ściągnąłem, chociaż pewnie nim do niego bardziej przysiądę to jeszcze upłynie trochę czasu.

--

Post zmieniony (10-09-10 12:44)

 
30-08-10 18:58  Odp: [relacja]san h 100 projekt własny
pawelelka 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Witam wszystkich zainteresowanych postępami prac przy budowie SANA H100.
Chyba stanie się już regułą fotorelacja raz w miesiącu, i jak zwykle wszystkiemu winien ciągły brak czasu.
Do dzisiaj udało mi się dokleić obie burty, oraz rozpocząłem uzupełnianie części pasażerskiej.


Sklejenie wszystkich kanap z pewnością zajmie mi trochę czasu... ;)) pewnie miesiąc...

Pozdrawiam!

--

Post zmieniony (10-09-10 12:44)

 
30-08-10 19:29  Odp: [relacja/galeria]san h 100 projekt własny
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Bardzo ciekawy temat , jak będzie wydany to z wielką przyjemnością go skleję.

Pozdrawiam i 3mam kciuki - Staszek : )

 
30-08-10 21:16  Odp: [relacja/galeria]san h 100 projekt własny
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Coraz ciekawiej się robi : ) Przypomniało mi się, że kiedyś do pudełek na perfumy używali takiej bardzo gęstej tekturki falistej która by idealnie udawała te charakterystyczne chodniki na podłodze. Może warto poszukać? Do dziś je pamiętam między innymi z JELCZY MPK-owskich ; )

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
09-09-10 12:18  Odp: [relacja/galeria]san h 100 projekt własny
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ciekawie Ci idzie to klejenie. Chciałem zwrócić uwagę, że dopisek "galeria" w nagłówku dopisuje się wtedy gdy modelik jest już skończony co udowadnia się zamieszczonymi zdjęciami.Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
23-09-10 08:55  Odp: [relacja]san h 100 projekt własny
pawelelka 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Witam Wszystkich po przerwie!
Prace nad sanem trwają choć przyznaję, że tempo nie jest porażające. Wszystkiemu winien jak zwykle brak czasu....;(
Rzut oka do środka...
Rząd kanap wklejony, a drugi jest w trakcie kompletowania...:P Powtarzalność tych operacji jest strasznie męcząca. Dobrze, że to nie są np. gąsienice( szacunek dla pancerniaków)
Kierowca otrzymał kierownicę. Przyznaję, wyszła stanowczo zbytnio w połysk.


Myślałem nad twoim pomysłem Chopin bo wydał mi się ciekawy ,lecz wśród różnych szpargałów nie znalazłem takiej harmonijki. może następnym razem-dzięki!
Tymczasem Autobus nabiera kształtów.
pozdrawiam
Paweł

--

Post zmieniony (24-09-10 11:42)

 
17-10-10 19:57  Odp: [relacja]san h 100 projekt własny
jacob 

 

Witaj pawelelka.
Jak Ci idzie budowa Sana? Twój projekt jest bardzo ciekawy i unikatowy. Zastanawiam się, czy może kiedyś będzie twój model dostępny gdzieś do kupienia? Myślę, że wart byłby wydania i mógłby znaleźć swoich entuzjastów. Jakby co, zapisuję się do komitetu kolejkowego :)

--

 
17-10-10 23:52  Odp: [relacja]san h 100 projekt własny
pawelelka 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Cześć jacob!
Prace nad sanem choć powolne idą w dobrą stronę:) niebawem wstawię kolejne zdjęcia z placu boju.
Co do wydania go drukiem to jeszcze się nie zastanawiałem ale przyznaję, że autobusów w 1:25 jest jak na lekarstwo...
Tymczasem pozdrawiam!
Paweł

 
18-10-10 12:46  Odp: [relacja]san h 100 projekt własny
scorpions 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13
 

pawelka napisał :

" ale przyznaję, że autobusów w 1:25 jest jak na lekarstwo... "

Tak na dobra sprawę , to poza ( lekko wątpliwym ) Modelikowym Berljetem , ( jeszcze bardziej wątpliwym ) Autosanem z Answera oraz "Ogórkiem" z ADW, chyba nic ( w skali 1:25 ) z autobusów nie wydano ( no ew. jest jeszcze Modelikowy Fiat ) , tak więc zastanów sie poważnie nad wydaniem tego Sana , na pewno dwóch nabywców już byś miał :)))

 
20-10-10 15:10  Odp: [relacja]san h 100 projekt własny
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Są dwa modele kołowe , które z całą pewnością bym skleił, choć nie wychodze poza standard okrętowo /samolotowy własnie niebieski H100 i Autosan H9. Drugi już istnieje jako wycinanka (choć nie śpieszy mi się do kupna ) drugi jest właśnie w twoich rękach rób tak byś mógł na nim zarobić bo chętnych do kupna będzie trochę. Zawsze to mniej absorbujące niz lokomotywa, a może być równie czarujące.
Powodzenia

Post zmieniony (02-11-10 10:52)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024