FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
16-11-09 15:06  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Oj to oprofilowanie strasznie ci zepsuło ten samolocik:( Ale myśle ze efekt końcowy to zrekompensuje:0Klej dalej bo lubię tą skale a Ty chyba najlepiej w niej sobie radzisz.

Powodzenia i czekam na galerie końcowa:)

--
Modelarze wszystkich krajów,łączcie się!!!

 
10-12-09 21:03  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Przedświąteczny update:
Zrobiłem śmigło - tu jeszcze "na gorąco",bez końcowego malowania półmatem ( cały model).


Zrobiłem też chłodnice podskrzydłowe (same chłodnice ok, ale na skrzydle zaznaczone jest miejsce na nie - razem nie za bardzo pasują do siebie... ;-( ).


No i jeszcze antenka ( takie tam,małe ziemniaczki...;-) ):


Następne to już chyba fotki gotowego modelu... (?).

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
10-12-09 21:25  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No ja mysle :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
22-12-09 21:33  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Mały update - na Święta ;-) !
Jak widać poniżej modelik czeka już tylko na końcowe malowanie aerografem bezbarwnym półmatem. Pomalowałem tylko na nowo kołpak śmigła - poprzedni kolor wydał mi się zupełnie niepasujący do zieleni użytej w kamuflażu.W nowym kolorze zmieszałem wcześniej zastosowany olive drab z żółtym-myślę,że teraz jest lepiej ;-).

Następne fotki - galeria. Jak zwykle dla mnie "w terenie", ale trzeba będzie poczekać na odpowiednią pogodę!
Tymczasem - najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne dla wszystkich kibiców relacji!

--

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.



Post zmieniony (23-12-09 11:46)

 
23-12-09 13:11  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Kawał dobrej roboty ;) Modelik bardzo ciekawie się prezentuje w tych barwach. A następny model w tej (mojej ulubionej) skali to bedzie ....? Masz jakieś plany? :)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
23-12-09 15:26  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Dzięki!
Następny model w tej skali już zaczął powstawać ; pierwsze cięcia nożyczkami wykonane - ale o tym potem.Nowa relacja w następnym roku - to już blisko ;-) !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-05-10 12:26  Odp: [relacja/galeria] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No,moi drodzy - potrzeba było prawie pół roku, by nadeszła odpowiednia pogoda na sesję w plenerze...
Zgroza!
No,to jedziemy:






No , teraz to dopiero jest galeria.
Mam nadzieję,że będzie się podobać!

--

Post zmieniony (24-05-10 12:42)

 
24-05-10 13:42  Odp: [relacja/galeria] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

No i pięknego "szwajcara" zaprezentowałeś. Jeszcze nie widziałem messera w takim malowaniu.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-05-10 15:22  Odp: [relacja/galeria] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Piękny model. Sesja zdjęciowa bardzo udana. Najbardziej przemawiającym do wyobraźni zdjęciem jest to ostatnie. Oczami wyobraźni patrząc na to zdjęcie można przenieść się w czasy II wś. Bardzo mi się podoba.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024