FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-06-10 12:20  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

A może dałoby się wzorem innych forów:


"nie dostaniesz więcej powiadomień o odpowiedziach w tym wątku dopóki go nie odwiedzisz" ?

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
01-06-10 12:24  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OSTOJA napisał:

> No to teraz z "innej beczki". Po wejściu w mój profil widzę link "Spis moich wątków na forum" - w
> obcych profilach takiego linku nie widzę - może byłoby zasadne by taki link był widoczny również po
> wejściu do obcego profilu.

Wiem i myślałem o tym, jednak nie znalazłem mocnego powodu aby to zrobić. Wartościowe wątki użytkownika są dostępne (galerie, relacje, 50latMM), reszta to często niestety jakieś pytania, zapowiedzi modeli (co z osobistym profilem związku raczej nie ma, a jest dostępne w filtrach) oraz za przeproszeniem .. śmieci (na które w profilach notabene będzie niedługo pewne rozwiązanie - oczywiście uzależnione od chęci jego posiadacza ;-) ) Oprócz tego wiem, że jeśli wprowadzę takie rozwiązanie, to "forumowym leniom" nie będzie się chciało zmieniać znaczników w galeriach i relacjach... ;->

Jakie są argumenty za dostępem do wszystkich wątków użytkownika? Chętnie je poznam.

Pozdr,
k.

 
01-06-10 12:29  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kroolo

> A może dałoby się wzorem innych forów:
> "nie dostaniesz więcej powiadomień o odpowiedziach w tym wątku dopóki go nie odwiedzisz" ?

U nas jest odwrotnie i mnie osobiście się to podoba ;-)
"Będziesz dostawał powiadomienia do końca świata bo tak chciałeś, chyba że odwiedzisz wątek i je sobie wyłączysz"

A na serio, to w mechanizmie, o którym wspominasz jest wada, z którą sam miałem do czynienia wiele razy na różnych forach, które odwiedzam sporadycznie i często zapominałem wejść w interesujący temat po otrzymaniu powiadomienia. Potem ich nie dostawałem, a chciałbym ;-) Oprócz tego kłóci się to z pewną możliwością powiadomień w wątkach obcych - nie musisz ich wcale odwiedzać, możesz czytać treść nowych postów w mailach.

Czy "nasze"rozwiązanie jest takie złe? Argumenty poproszę :)

pozdr,
k.

 
01-06-10 12:37  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Konradus napisał:

"reszta to często niestety jakieś pytania, zapowiedzi modeli (co z osobistym profilem związku raczej nie ma, a jest dostępne w filtrach) oraz za przeproszeniem .. śmieci".

Zgadzam się, zostałem przekonany.

"Potem ich nie dostawałem, a chciałbym".

Tez się zgadzam. Pozdrawiam.
--

Post zmieniony (01-06-10 12:38)

 
01-06-10 15:00  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

OK, trzeba sobie sortowanie stosowne na skrzynce zrobić i po kłopocie. Pozdrawiam!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
02-06-10 15:05  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
forum tester 
moderator


 

Mały update 2.06.2010

1. Poprawiłem błąd w działaniu skryptu, polegający na wysyłaniu powiadomień o własnych wpisach w śledzonych "wątkach obcych".

2. W treści powiadomienia widoczny autor wątku (Ostoja, dziękuję za pomysł)

Pozdrawiam,
konradus

 
02-06-10 18:17  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-06-10 12:26  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Powiadomień o moich wpisach w cudzych tematach już nie dostaję ale dostałem powiadomienie o wpisie w swoim temacie, wg mnie to również jest błąd. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-06-10 12:40  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OSTOJA napisał:

> Powiadomień o moich wpisach w cudzych tematach już nie dostaję ale dostałem powiadomienie o wpisie w
> swoim temacie, wg mnie to również jest błąd. Pozdrawiam.

Tak. Błąd występuje w przypadku kiedy w trakcie życia wątku uległ zmianie nasz adres e-mail. Powiadomienia idą dalej na ten stary. Poprawię to. Dzięki za info.

Pozdr,
k.

 
05-06-10 21:15  Odp: [forum info] Nowe ''Profile Użytkowników''
Kirov6 

 

Nie no ja muszę się poskarżyć. W opcji edytowania profilu po zmiany linku do avatara wyskakuje mi błąd że hasło się nie zgadza. A hasło mam dobrze wpisane. To ja już wolałem wersję przed tym niepotrzebnymi zmianami.

--
A z ciebie taki krytyk jak ze mnie linoskoczek!

Buran 1/96

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024