FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 14Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
26-05-10 23:59  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

Dopatrzyłem się małego błędu: na arkuszu nr 10 brakuje części S4a. Na szczęście jest to malutki prostokącik 1x5mm, wiec można dorobić ze ścinków:)

--

Post zmieniony (27-05-10 21:37)

 
27-05-10 10:09  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
Piotr 

 

Oczywiście też dzisiaj pędze do kiosku zakupić Sea King-a :)

A co byście powiedzieli na to gdyby pomysleli nad opracowaniem w MM samolotu transportowego C-17 Globemaster? Moim zdaniem była by to super pozycja i równie ciekawa jak Sea King. W małym modelarzu brakuje właśnie tego typu samolotów ;/
http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg 85.imageshack.us/i/c17globemaster01bk7.jpg/

 
27-05-10 10:22  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

fajny avatar...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
27-05-10 15:03  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
Refal   

Piotr -Globmaster miałyby z 60 arkuszy. Kto to by sklejał?
Ale nie odbiegajmy od tematu...
Dziś oglądałem go. Nie podoba mi się malowanie. Za jaskrawe. Szczególnie jak niebieski przechodzi w pomarańcz.

 
27-05-10 15:09  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
smarqu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 9


 - 3

Przecież to śmigłowiec SAR :). Fajny temat według mnie.

--
Nie umiem kleić ładnie ale to lubię :D
Pozdrawiam.

 
27-05-10 18:02  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
Pibrac   

"Globmaster miałyby z 60 arkuszy"
Ale nadgoniliby z numeracją - MM Samolot transportowy Globmaster nr 2009/2010 :)

 
27-05-10 18:47  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
Hator   

@Pibrac
Trafiony w 10 komentarz. :D

@Piotr
Jeśli nawet by się pojawił to nie byłby w skali 1:33. Prędzej w 1:50 lub nawet i 1:100. Gabarytowo duże modele słaba się sprzedają, mimo, że to całkiem ciekawe maszyny.

@smarqu
W Polsce też mamy śmigłowce SAR, są nimi Anakondy i Mi-14. W ich przypadku kolor niebieski to rzeczywisty element malowania. Znajdź mi proszę SeaKinga, na którego się powołuje autor wycinanki, z kolorem niebieskim w regularnym kamo. :D Sprawa jest oczywista. Albo kolor miał być taki, jak jest, albo komuś się coś pomieszało i tyle. Ja wiem, że będę go robić po swojemu, ale na pewno nie teraz.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
27-05-10 19:26  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
Kharn 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Wycinankę przejrzałem przy okazji w Empiku i jakoś nie przekonała mnie do zakupu. Widocznie za mało jeszcze za mną by ją docenić.

Post zmieniony (27-05-10 20:51)

 
27-05-10 19:44  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

To ja będę jeszcze większa off-topicowa świnia i tylko stwierdzę, że na Twoim wrocławskim oporowie to możesz tylko smród spalin powąchać. Bo w życiu nie widziałem tam lądującego samolotu, nawet takiej małej Wilgi. ;-P

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
29-05-10 18:08  Odp: [Nowość] MM - Śmigłowiec Westland Sea King Mk.41
Thunder909 

 

Ten niebieski jest nieprawidlowy. Powinny byc taki szaroniebieski jak na wczesnych Marine Tornadach (bialy spod).
Na tej stronie widac dobrze jaki to niebieski : http://www.b-domke.de/AviationImages/SeaKing.html . Nazywalo sie to "norm 76 camouflage" . Revell farba bylyby to grau-blau 79 (szaro-niebieska 79). Ten King z MM ma kolor jak ten napis SAR na kadlubie.

Post zmieniony (29-05-10 18:10)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 14Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024