FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
06-05-10 17:43  [Galeria] Volkswagen ''Garbus''. Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Model 'Garbusa' kleiłem na przełomie kwietnia/maja 2010r.
Czas klejenia jak i sam model zapamiętam szczególnie, bo w tym właśnie czasie były prowadzone dla mnie aukcje pomocy - 'Aukcja dla syriusza', których inicjatorem jest konradus, a które powstały, w związku z 'Apelem' - pmarcina.
WSZYSTKIM FORUMOWICZOM z serca ogromne DZIĘKUJĘ! wyrażam pod tekstem apelu.
Co do samego modelu, to został on waloryzowany poprzez malowanie, dodanie lusterek oraz anteny. Opracowanie modelu bardzo dobre.
Model prosty w budowie, polecam początkującym.






--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
06-05-10 20:40  Odp: [Galeria] Volkswagen "Garbus". Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
Mariusz 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Fajniutki ten modelik.

 
07-05-10 02:11  Odp: [Galeria] Volkswagen "Garbus". Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ta bryła nie obroni się nawet w skali 1:72... Ten "Garbus" po zmianie znaczków i paru detali równie dobrze mógłby udawać citroena 2CV. Dla mnie jest to (rozumiem, że darmowy?) "model pojazdu z minionej epoki" dla początkujących, bo doprecyzowanie tego jako VW garbus to chyba już nadużycie. Waloryzacja powala na kolana...

 
07-05-10 15:25  Odp: [Galeria] Volkswagen "Garbus". Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Starałem się by model wykonać jak najlepiej.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
07-05-10 16:20  Odp: [Galeria] Volkswagen
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

MIskowski - tak, model jest "z minionej epoki" dla początkujących. Wydawnictwo Zetka nr 2/00, więc chyba nie jest to model darmowy. Twoje kąśliwe uwagi odnośnie waloryzacji bardzo pomocne, czekamy więc na Twoja galerię jakiegokolwiek modelu,abyśmy i my mogli poklepać po plecach miszcza:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-05-10 16:22  Odp: [Galeria] Volkswagen
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Miskowski czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wszystko masz podane jak na tacy w pierwszym poście. Po drugie ton w jakim wyrażasz swoje krytyczne uwagi ( które są nawiasem mówiąc pożądane, ale w odpowiednim tonie) na temat modelu, uważam za wysoce niestosowne i niekulturalne. Przemyśl co najmniej 100 razy to co chcesz napisać, zanim znowu powypisujesz takie banialuki.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
07-05-10 22:23  Odp: [Galeria] Volkswagen ''Garbus''. Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kuń jaki jest, każdy widzi. Wrażliwców dotkniętych moim "wysoce niekulturalnym postem" przepraszać nie zamierzam, bo naprawdę nie wiem, za co.

Kol. Syriusz przyzwoicie skleił model, od siebie dodał lusterka i antenkę i pociągnął żółtym kolorem , no dobra, ale ja nie nazwałbym tego aż waloryzacją - chyba za duże słowo. Samochodzik wygląda sympatycznie i tyle.

Moja irytacja wynika z faktu, że ktoś wydaje taki marny model i karze sobie za niego płacić.

"banialuki - mówić głupstwa, bez sensu" - Chopin, przeczytaj ze zrozumieniem mój poprzedni post i bądź łaskaw wykazać tam banialuki. Oczywiście wysoce stosownie, kulturalnie, po stujednokrotnym przemyśleniu.

StuG, masz świętą rację, jestem kuźwa cosik leniwy. ale czasem coś tam skleję:

Warszawa (saute mode) rocznik 1992


Fragment mojej kolekcji:

teraz leniwie dłubie Ju87 by KW

Post zmieniony (07-05-10 22:40)

 
08-05-10 00:50  Odp: [Galeria] Volkswagen ''Garbus''. Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Miskowski napisał:
>jestem kuźwa cosik leniwy

To widać... , młody Ty zamiast tyle kleić posprzątaj ten "bu***l".
Wstyd tak pokazywać swoje mieszkanie na forum publicznym.

--

Post zmieniony (08-05-10 00:52)

 
08-05-10 08:59  Odp: [Galeria] Volkswagen ''Garbus''. Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

Oj tam nie znacie się - przecież to waloryzacja ścian jest:)
Garbus moim zdaniem wyszedł bardzo fajnie, pozdrawiam!

--
..:: Micz ::..

 
08-05-10 17:07  Odp: [Galeria] Volkswagen ''Garbus''. Skala 1:24. Wydawn. Zetka nr 2/00
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Miskowski, dużo tego masz. Może byś po kolei powklejał galerie. Zawsze coś by Ci przybyło pod avkiem, a że język masz niewyparzony to insza inszość.

Syriuszowy VW jaki jest taki jest, z ubogiej wycinanki wiele się zrobić nie da ale i tak dobrze wyszło.

Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024