FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
23-04-10 23:08  Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

LISTA "AUKCJI DLA SYRIUSZA" WYSTAWIONYCH PRZEZ FORUMOWICZÓW:

1. Aukcja Lazarusa (Shiden-Kai - Model Hobby, A6M3 Zero - Orlik)
2. Aukcja madteam19 (Bojarin - Дом Бумаги, Savoia Marchetti - Orlik)
3. Aukcja OSTOI (25 x MM)
4. Aukcja Jańcia (F5E - MK, F-14 - AH, SdKfz 7/2 - AH, Aichi D3A Val - FM, B-25 - Italeri)
5. Aukcja Pacykarza (Tkp-30 - KH)
6. Aukcja Dziadka (Jaskółka, Wilczur, He-219, Bf-110 - AH)
7. Aukcja vwsmoka (Flower+wręgi - Modelik, Elbing - Modelik, Ow - Бумажная Модель, Cutty Sark - ММ )
8. Aukcja madteam19 w imieniu Wydawnictwa Andrzej Haliński (Mi-24D Hind - 3-4/2009 AH)
9. Aukcja Stuga (Churchill - FM, Ferdinand - GPM, Ładowarka - RM, SdKfz 304 - Orlik, PzKpfw III - Modelik, Ził-157K - Orlik)
10. Aukcja Starlinga (Alouette II - Revell)
11. Aukcja smarqu (Orzeł - MM)
12. Akcja Postego - Wydawnictwo Renova Model (Kraz 255B, Ł-34 - RM)
13. Aukcja Marka Cieślaka 'Alabamy' (Bojarin - Дом Бумаги, Wariag -GPM)
14. Aukcja buczo (MIG-31 - FM)
15. Aukcja randara (Akitsushima - Answer, Fiat CR.42 - Answer, Kamov A7-3a - Orlik)
16. Aukcja chemikmarcina (Bismarck - MM)
17. Aukcja Pit Blanka (Giuseppe Garibaldi - Modelik)



STAN AUKCJI (30-04-10 24:00)

Aukcje forumowiczów łącznie: 2318 zł

* sytuacja się zmienia z godziny na godzinę, obliczenia są szacunkowe w chwili pisania raportu.




Witam!

Ze względu na duże zainteresowanie Apelem oraz Aukcją postanowiłem otworzyć wątek zbiorczy, w którym wszyscy chętni będą zgłaszać swoje aukcje na rzecz pomocy Syriuszowi.

Robię tak dlatego, że dostaję od Was na PW zgłoszenia dołączenia do rozpoczętej przeze mnie aukcji i deklarcje ofiarowania na nią swoich modeli (bardzo dziękuję i to doceniam), ale ja nie będę w stanie sam zapanować nad wszystkim i zająć się dopięciem całej operacji na ostatni guzik. Jeśli więc chcecie wziąć udział w akcji na zasadzie wystawienia na aukcji własnych modeli to musicie taką aukcję w całości przeprowadzić sami.

Proponuję więc wszystkim chcącym wystawić i poprowadzić swoje aukcje następujące zasady i tok postępowania:

1. Wątki z aukcją zakładacie w dziale GIEŁDA KARTONOWA
2. Temat wątku wpisujecie w jednolity sposób - "Aukcja dla Syriusza"
3. Wstawiacie modele i podajecie zasady aukcji. Proponuję skopiować poniższe zasady, modyfikując je w razie potrzeby:

ZASADY AUKCJI:
* Wygrywa ten Kupujący, który zaoferuje największą sumę na rzecz pomocy naszemu Koledze Syriuszowi
* Proszę licytować modele w tym wątku, wpisując numer modelu i sumę, którą możecie przeznaczyć na ten cel
* Koniec aukcji 30.04.2010 (piątek) godz 24.00
* Podane są ceny minimalne.
* Podane ceny zawierają koszty wysyłki, które biorę na siebie.
* Wpłatę pieniędzy-datku po zakończeniu aukcji dokonujemy bezpośrednio na konto Syriusza:

mBank 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Łukasz Głowacki
ul. Olsztyńska 26 m 41
26-600 Radom
Tytuł wpłaty: "Aukcja (tu wpisz nick wystawiającego aukcję oraz swój nick z forum)"

* Po upłynięciu terminu licytacji napiszę osobnego posta z nickami zwycięzców, z którymi skontaktuję się na PW w sprawie wysyłki modeli.
* Syriusz poinformuje mnie, kto sfinalizował transakcję – wtedy rozpocznę wysyłanie przesyłek.



4. Ważne! W bieżącym wątku zgłaszacie aukcję (już po jej wystawieniu - patrz pkt 1-3) i podajecie link do niej, a ja umieszczam go na liście aukcji na samej górze wątku. To zapewni nam porządek i czytelność całej akcji.

5. Nawiązujecie kontakt z Syriuszem, uzgadniacie potrzebne szczegóły i sami dbacie o przebieg aukcji, a po jej zakończeniu zajmujecie się wszystkimi formalnościami.

* Ze względu na powyższe, proszę zainteresowanych o poważne i odpowiedzialne podejście do sprawy :-)


Pozdrawiam,
konradus

 
24-04-10 12:34  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Konradus oto link do mojej aukcji
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=19662&t=19662&filtr=0&page=1

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
24-04-10 13:43  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

madteam19 napisał:

> Konradus oto link do mojej aukcji

OK, dzięki, dodałem do listy.

Pozdrawiam,
k.

 
24-04-10 17:01  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Podaję link do mojej aukcji: OSTOJA

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-04-10 17:03  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OSTOJA napisał:

> Podaję link do mojej aukcji:

Dziękuję Jarku. Dodałem.

pozdr,
k.

 
24-04-10 17:24  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jańcio nie podał swojego linku więc czynię to za niego: Jańcio

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-04-10 17:29  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OSTOJA napisał:

> Jańcio nie podał swojego linku więc czynię to za niego:

Wiem. Czekałem cierpliwie aż sam podda się mojej biurokracji, ale chybabym się nie doczekał.... ;-)
Dzięki. Dodaję.
pozdr,
k.

 
24-04-10 19:00  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Konradus , Ostoja , wielkie dzięki za pomoc przy aukcji !

Pozdrawiam .

Jancio .

 
24-04-10 20:10  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
Pacykarz 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przyłączam się Parowozik

--
http://tnij.org/pl_pcf

 
24-04-10 20:22  Odp: Aukcja na rzecz pomocy naszemu Koledze z Forum - Aukcje Forumowiczów
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
"Konradus" oto link do mojej aukcji...

Link

Pozdrawiam...

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024