FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
21-03-10 17:33  [Relacja] PZInż 140 (4TP) - MM
Melon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam

Na wstepie powiem ,że zrobiłem nowe konto bo miałem problemy z hasłem ,na starym koncie miałem nick melon a teraz mam Melon ,i bede aktywny na tym nicku a tamto stare konto mozna skasować.Po ukonczeniu F4 Wildcat wpadł mi oto ten model w rece i postanowiłem go skleic.Wyglada na dosc łatwy model .Wydawnictwo MM ,opracowanie P.Mistewicz ,więc model sam się klei haha.Model kleje jakos od 6-8 lutego i to co skleiłem jest na fotkach.Zapraszam do ogladania.



Dodam jeszcze ,że to mój 3 model a pierwszy czołg.



Post zmieniony (21-03-10 20:55)

 
21-03-10 17:36  Odp: (Relacja)PZI pż 140(4TP)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Zmień nazwę czołgu na poprawną - PZInż. 140 a nie PZI pż.

Robisz dalej swoje - PZInż. a nie PZI nż. To był skrót od Państwowych Zakładów Inżynierii.

http://messer.cba.pl

Post zmieniony (21-03-10 18:56)

 
23-03-10 18:18  Odp: (Relacja)PZInż 140(4TP)
Melon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Cześć

Widze ,ze echo jest w relacji ,szkoda .Mam do was pytanie z czego moge wykonac taki mały koc ,bo chce go umocowac z tyłu do modelu.

 
23-03-10 19:29  Odp: (Relacja)PZInż 140(4TP)
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

To że nikt nic nie pisze to jeszcze nie znaczy że nie ma zainteresowania Twoją relacją. Co do koca to spróbuj z chusteczką higieniczną nasączoną wikolem albo kawałek materiału zwinięty w rulon i pomalowany.

--
Pozdrawiam!

 
27-03-10 13:14  Odp: (Relacja)PZInż 140(4TP)
Melon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam

Trochę pokleiłem ,ale nie dużo,jak znajdę chwilke wolnego czasu to dodam nowe fotki bo to są wczorajsze.



A tutaj moje nowo nabyte modeliki.

 
04-04-10 11:46  Odp: (Relacja)PZInż 140(4TP)
Melon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam

Udało mi się skleic koła napinające oto fotki:

 
05-04-10 15:54  Odp: [Relacja] PZInż 140(4TP)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Melon napisał:

> Na wstepie powiem ,że zrobiłem nowe konto bo miałem problemy z hasłem

Trudno się dziwić jeśli podczas rejestracji nie podałeś poprawnego adresu mailowego. Relację Wildcata połączyłem w jedno. Poprawiłem tematy Twoich relacji, wpisuj je dokładnie. Staraj się. Pij mleko.

--

 
05-04-10 16:54  Odp: [Relacja] PZInż 140 (4TP) - MM
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

... i popatrz na swoje zdjęcia, bo są , delikatnie mówiąc, bardzo kiepskie.
Nie rób zdjęć pod światło, bo jedyne , co wtedy widać, to jakiąś niewyraźną, bezkształtną masę, a nie model. Kadruj zdjęcia, i staraj się umieszczać to co chcesz, na środku fotografii. Wtedy będzie można cokolwiek skomentować. Wydaje mi się, że retuszujesz krawędzie czarnym lub jakims ciemnym kolorem. Spróbuj dopasować kolor retuszu do barwy wycinanki, na początek przynajmniej w przybliżeniu.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-04-10 21:02  Odp: [Relacja] PZInż 140 (4TP) - MM
Melon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam

StuG chyba naprawde mam kiepskie fotki bo wszystko jest retuszowane farbami a kolor mam dobrany chyba idealnie.

 
29-04-10 12:43  Odp: [Relacja] PZInż 140 (4TP) - MM
Melon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam

Ciąg dalszy,tym razem postarałem się o lepsze fotki:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024