FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
13-03-10 17:40  [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Witam,dziś zakończyłem klejenie modelu budynku nastawni- Ustroń Polana.Model pochodzi z gazety ,,Koleje małe i duże,, nr2/2006 i jest w skali H0.Autorem opracowania jest Marian Sobel . Przy klejeniu nie miałem większych kłopotów,oprócz oszklenia i drabinek ;D.Ale to mój pierwszy taki model ,więc mam nadzieje ,że następny będzie lepszy. Dośc pisania czas na fotki:


Jak na razie to tyle ,zapraszam do oglądania.

--

 
14-03-10 10:23  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
SuchaR 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Fajny model, dobrze sklejony. Aż dziwne, że przed frontem nie zostawiłeś miejsca na tor, miałbyś gotową dioramę.

--
Kartonowe H0

 
14-03-10 10:59  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Będzie dioramka:-) EP05 już się robi.

 
14-03-10 13:50  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
ROBO 

 - 10

...szkoda,ze brak w srodku urzadzen nastawczych ...

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
06-04-10 10:48  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Jeszcze was pomęcze nastawnią :-) ,obecnie pracuje nad dioramką wymiary : 250mm/265mm Po konsultacjach z Tegwojem i Andrzejem Px48 (pozdrawiam ) przybył stojak na znaki:


Wykonanie :
Głównie druty ,folia z kwiaciarni na daszek tłoczona na ... kasecie magnetofonowej : patent pana Leszka Lewińskiego. Znaki pochodzą ze strony: http://padam.republika.pl/#wskaz01




Ciąg dalszy nastąpi :mrgreen:

--

 
09-04-10 16:56  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Kilka dni poszukiwania fotek i oto efekt : wykolejnica czyli urządzenie do wykolejania pociągów

Nawet udało się wykonac ruchome elementy

Klasyczne zdjęcie z groszówka :mrgreen:


Brakuje jeszcze kilku elementów ,ale to już w następnej odsłonie. Pozdrawiam

--



Post zmieniony (09-04-10 19:40)

 
09-04-10 18:22  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Jak masz wykolejnicę zdjętą z toru to latarnia powinna pokazywać poziomą czarną kreche a od tyłu bodajże dwa białe koła no ale w tej skali to juz w sumie szczegół..
Poza tym to wyszła Ci bardzo fajna nastawnia, domyślam się, że kombinujesz coś z makietą?
Jeszcze jak byś chciał dodać więcej realizmu to mógłbyś dodać beczkę na olej i stojak na płozy hamulcowe.

--

 
09-04-10 21:54  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

dominik294 chyba coś namąciłem z tą latarnią jak żaba zdjęta to krecha w pionie jak nałożona to w poziomie.
pozdrawiam więcej już nie mącę:)

--

 
09-04-10 23:31  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Spoko :-) zdarza się . Masz może jakieś zdjęcia stojaka na płozy hamulcowe? Znalazłem tylko dwie słabe fotki.

 
10-04-10 00:17  Odp: [Galeria] Nastawnia Ustroń Polana 1/87
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

po niedzieli postaram Ci się o te foty

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024