FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
26-02-10 20:11  [Relacja/Galeria] Agandowy Stuart
Roderyk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.
Tym razem postanowiłem zrobić relację z budowy modelu czołgu. Model pochodzi z tego właśnie forum więc grzechem było by nie zaprezentować tu relacji.Poza tym nie widziałem jeszcze relacji z budowy tego modelu.Na kartonbau.de jest rozpoczęta relacja jednak chyba autor relacji poddał się bo dawno nie była aktualizowana.

Na początek koła


Na zdjęciach koła jezdne, napędzające i napinające.Dodatkowo wózki lekko zdekompletowane.
Bandaże na kołach napinających zrobiłem z papieru milimetrowego.Można je ściągnąć z koła, ułatwi mi to malowanie.




Ty widać kadłubek.Model będzie malowany.Nie zdecydowałem się jeszcze czy będzie brudzony.Farba której użyję do malowania to Pactra A 33 ( zalecana przez autora)Prawie cały kadłub potraktowałem super glutem.Potem przeszlifowałem całość.Nie wiem jak to będzie wyglądać po malowaniu.
Wrażenia ze sklejania? Jak najbardziej pozytywne.Jak na razie to jedyny problem sprawiły koła jezdne.Brak dwóch tarcz kół jezdnych (cz.34d). Jest ich 14 a powinno być 16.

No i jeszcze dwa zdjęcia z założonymi na sucho kołami napędowymi i wózkami.




Obecnie sklejam wózki kół napinających. Powiem szczerze że sprawiło mi pewien problem złożenie ich w całość.

Pozdrawiam.

Post zmieniony (22-05-10 22:43)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja/Galeria] Agandowy Stuart  nowe
Roderyk 13062 26-02-10 20:11
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
Agand 806 26-02-10 20:38
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
Roderyk 699 26-02-10 20:59
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
Roderyk 635 01-03-10 17:25
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
pol 589 01-03-10 19:13
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
Roderyk 796 02-03-10 17:53
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
Jasiek 599 02-03-10 19:37
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
Roderyk 590 02-03-10 19:50
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
Jasiek 640 02-03-10 20:03
 Odp: [R] Agandowy Stuart  nowe
pol 657 02-03-10 21:37

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024