FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-02-10 19:08  [Galeria] Curtiss P 36 Hawk - Answer
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam,
Model przedstawia samolot z lotnictwa Vichy z 2 Escadrille GC/4 z bazy Cap-Vert koło Dakaru, 1942 r.

Opracowanie p. Łukasza Fuczka. Był to mój pierwszy model tego projektanta i skłamałbym, gdybym napisał, że kleił się bezproblemowo. Opracowanie posiada kilka błędów co w połączeniu z moimi małymi umiejętnościami sprawia, że model wygląda tak a nie inaczej. No ale błędy są po to aby je poprawiać ;). Mimo wszystko nie zraziłem się do modeli p. Łukasza i zamierzam kleić kolejne:)

Zdjęcia modelu:




Przepraszam, że tak przynudzam tymi galeriami, ale mam nadzieję, że się komuś przydadzą:)
Pozdrawiam

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
21-02-10 00:17  Odp: [Galeria] Curtiss P 36 Hawk - Answer
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Według mnie ładnie wyszedł ci ten model. Sam kleje teraz inny model tego projektanta i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
Pozdrawiam

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024