FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
26-07-10 13:24  Odp: [relacja] ŁAGG 3 1:50 KŚ 2/2003.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

O, przepraszam...
W wycinance były chyba po 4 rury wydechowe na bok ( chyba, bo już pozostałe ścinki wywaliłem do kosza ;-) ).

No właśnie... Spitfire...

http://www.squadronprints.com/sp72g.htm

Ale mój Łagg, to nie Spitfire... ;-) ;P

--

Post zmieniony (26-07-10 14:15)

 
26-07-10 16:36  Odp: [relacja] ŁAGG 3 1:50 KŚ 2/2003.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hmmm... nie rozumiem aluzji ; )... No nie Spitfire ale 3 rury ma :P Więc podobieństwa występują ; )

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
31-10-10 17:39  Odp: [relacja] ŁAGG 3 1:50 KŚ 2/2003.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Korzystając z nieprawdopodobnie pogodnej,pięknej i ciepłej niedzieli - jak na tą porę roku wybrałem się w plener by wykonać "wisienkę na tort" , czyli galerię gotowego modelu:





W sesji zdjęciowej uczestniczyli skoczkowie spadochronowi piotrkowskiej "Strefy Zrzutu":


Jakieś modernistyczne siły usiłują zniweczyć efekt "zdjęć z epoki", stawiając chyłkiem w tle takie oto konstrukcje...;-(


...a po drugiej stronie lotniska ktoś otworzył nowy auto...przepraszam samolotoserwis i komis...


Dziękuję za uwagę ;-) !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
31-10-10 18:03  Odp: [R + G] ŁAGG 3 1:50 KŚ 2/2003.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Piękny model i zdjęcia. Jak widzę jeździsz w plener z własną trawką i pasem startowym. Fajnie to wygląda.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
31-10-10 18:06  Odp: [R + G] ŁAGG 3 1:50 KŚ 2/2003.
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

No kapitalny model, jak i kapitalne ujęcia.
Nieźle musiało grzać to słońce, skoro w
dalszej perspektywie trawę wypaliło. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
31-10-10 20:55  Odp: [R + G] ŁAGG 3 1:50 KŚ 2/2003.
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
MARIUSZ: gratulacje! Bardzo ładnie się prezentuje. :-)
Skoro moce przerobowe się ciutkę zwolniły, tak więc zabieramy narzędzia i maszerujemy do drugiej hali zakladów, aby tam z pieśnią na ustach sławiącą Tow. Stalina i Partię dokończyć kolejne dzieło.
Adin, dwa, adin, dwa... ;-)

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
31-10-10 21:40  Odp: [R + G] ŁAGG 3 1:50 KŚ 2/2003.
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Witaj Mariusz!
Jako że pierwszy raz zabieram głos w Twojej relacji/galerii, chciałbym wyrazić uznanie za całokształt Twojej pracy twórczej:). Choć nie jestem przekonany, czy to, co robisz jest do końca legalne, bo niezależnie od tego czy robisz latadło, czy jeździdło - na koniec wychodzi perełka:). Niepozorne na pierwszy rzut oka opracowania nabierają blasku w Twoich rękach i pokazują jak piękne potrafi być kartonowe modelarstwo. Łagg jest tego najlepszym przykładem.
Fantastyczne zdjęcia - 00835 rządzi:) Na nim najlepiej widać, że przed Łaggiem - całe niebo, a król jest tylko jeden:).

Pozdrawiam
Mariaszek

Post zmieniony (31-10-10 22:08)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024