FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-02-10 22:30  Odp: [relacja]pancernik HIEI
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

A z czego jest to powyżej deseczek, to białe - gips czy coś innego?

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
19-02-10 11:59  Odp: [relacja]pancernik HIEI
pawel.kindel1 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To wyzej to jest gips.ale po pewnym czasie zmienilem zdanie i bede robil wszystko z tych deseczek.

 
19-02-10 12:02  Odp: [relacja]pancernik HIEI
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

deseczki to nie jest dobry pomysł na burty pancernika, będzie widać fakturę drewna i nierówności, a poza tym jak dokleisz dodatkowe warstwy to słabo będzie z pasowaniem pozostałych części
pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
21-02-10 21:09  Odp: [relacja]pancernik HIEI
pawel.kindel1 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Oto kolejne zdjecia.Mimo uwag i tak postanowilem okleic poklad deseczkami wlasnego wyrobu.Oto jak to wyglada

Po zabawie z przyklejaniem czeka mnie szlifowanie i malowanie od nowa.
Niemam pojecia dlaczego wrzuca mi raz male zdjecia a raz duze

 
21-02-10 22:22  Odp: [relacja]pancernik HIEI
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Hej, to tylko miniaturki - niewiele widać. Nie linkują się do zdjęć o "właściwym" wymiarze.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
21-05-10 22:02  mam problem prosze o pomoc
pawel.kindel1 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Niezaglądałem na forum od dłuższego czasu bo byłem w delegacji i niemiałem czasu sklejac mojego modelu.po powrocie postanowiłem dokoNczyC to co zaczołem i wszystko poszło elegancko dopuki nie zaczołem malowac. Teraz mam problem z farbami HUMBROL a dokładnie z malowaniem.Niewiem dlaczego jak nakładam farbe na mój model to farba zastawia mi smugi i cienie.Raz ciemniejsze a raz jaSniejsze.Co mam zrobić aby kolor wychodził mi jednolity.Niemoge wstwić żadnego zdjęcia ponieważ mam popsuty aparat.proszę o pomoc i odpowiedż wszystkich którzy mogli mi pomuc.Za pomoc bardzo dziekuje.

 
21-05-10 23:25  Odp: [relacja]pancernik HIEI
zadziora   

Jestem daleki od wszelkich krytyk , ale jak trzeba to trzeba : ) , karton + gips = nie najlepszy pomysł ( gips zawiera wodę która sfalowała tobie pokład :( ) , co do listewek to widzę że jakaś wersja tuningowa się szykuje :) . Odnośnie malowania to trochę więcej detali podaj poza reklamą Humbrolla :) bo nie wiadomo czym malujesz ? , lejesz prosto z puszki , kryjesz wałkiem , pędzlem , wykałaczką , aerografem itp ,etc nic na ten temat nie podałeś a przyczyn może być wiele , np : zły podkład , źle wymieszana farba , nie odpowiedni pędzel , nie umiejętne posługiwanie się aerografem , złe oświetlenie stanowiska pracy . A teraz najgorsza krytyka poćwicz trochę ortografię bo bije po oczach
:(

-------------------------------------------------
---------------------------------------------
SĄ TYLKO DWA RODZAJE OKRĘTÓW
OKRĘTY PODWODNE I ICH CELE


BÓG ZESŁAŁ OKRĘTY PODWODNE
ABY SIAŁY ZAMĘT I ZNISZCZENIE

 
21-05-10 23:57  Odp: [relacja]pancernik HIEI
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja bym jeszcze prosił o fotki klikalne/oglądalne. Pozdrawiam.

--

 
22-05-10 17:21  Odp: [relacja]pancernik HIEI
pawel.kindel1 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

maluje pędzlem.Farbe napewno dobrze wymieszałem.A jesli chodzi o moją ortografie to mam napewno bardzo duży problem ,ponieważ jestem już bardzo długo poza granicami panstwa bo wyjechałem jak byłem jeszcze w szkole podstawowej.Prosze o wyrozumienie a fotek niestety niemoge wstawic ani zrobic ponieważ mam popsuty aparat przykro mi.pozdrawiam i dziękuje

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024