FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
04-01-10 09:59  [R/G] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Witam,
Postanowiłem odświeżyć dokonania Pana M. Kurzyńskiego i założyć relacje a wybór padł na PzKpfw. I Ausf. F z Wak-u. Relacji było kilka zaraz po ukazaniu się modelu więc nie ma co się rozpisywać. Na dzień dzisiejszy model to poezja i sama przyjemność sklejania spasowanie bardzo ładne - gratulacje dla projektanta. Po za tym podoba mi się kolor modelu.
Oto co wydłubałem do tej pory, są dwie wpadki z mojej winy ale na błędach się uczymy myślę że w widoku ostatecznym nie będzie ich zbytnio widać będą z resztą korygowane.



Pozdrawiam.

--

First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

Post zmieniony (25-03-10 13:42)

 
04-01-10 14:23  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Cieszę się, że postanowiłeś wykonać ten model. Był drugim jaki zaprojektowałem. Żeby nie było tak różowo i słodko to niecchcący popełniłem w nim błąd, dlatego poprawiony element nr 59a przesłałem Tobie na maila. Jestem pewny, że się przyda;)
Życzę miłej zabawy i cierpliwości przy budowie, przede wszystkim, układu jezdnego:).

Pozdrawiam Mariusz Kurzyński

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
05-01-10 08:41  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Witam,
Nowa odsłona część zawieszenia teraz czas na prace "w kółko" już nie będzie tak szybko.

Mario9 Dziękuję za erratę części 59a; a wpis do relacji dla mnie znaczy to Bardzo Dużo.
Pozdrawiam.

First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

Post zmieniony (05-01-10 08:52)

 
05-01-10 10:32  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Mile wspominam ten model. A Ty idziesz z nim jak przecinak, niedługo zobaczymy pewnie ciekawą galerię końcową : )

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
08-01-10 18:02  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mam ten modelik za sobą klei się niesamowicie przyjemnie, pięknie wychodzi, powodzenia:)

--
Panther

 
15-01-10 08:20  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Witam, czas na koleją odsłonę prace nad kołami zostały zakończone a oto wynik. Na kadłubie doszło trochę nakrętek których nie nakleiłem na kołach po stronach wewnętrznych bo i tak tam nikt po za mną by nie zobaczył a tak dodają walorów modelowi. Przyznam że przy tych mniejszych z koła napędowego przy pracy nad drugim zacząłem tracić ostrość widzenia :o. Ogólnie spasowanie nadal bez problemów z którymi nie można by sobie poradzić.


Na zdjęciu nr 5 widać ugięcie płyty które chcę wyprostować wstawiając od spodu podporę z tektury.

Pozdrawiam.

 
15-01-10 08:38  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Miło patrzeć jak powstaje ten model:). Sam lepiej nie wykonałbym go w standardzie. Bałem się jak sobie poradzisz z kołami napinającymi, ale wyszły bardzo dobrze. Z trudniejszych i bardziej pracochłonnych elementów pozostały jeszcze gąsienice. Czy będziesz wykonywał je z wycinanki czy wykorzytasz "laserki"? Ja osobiście poleciłbym Ci moje oddzielnie zaprojektowane gąsienice, które zastosowałem w moim modelu (zdjęcie poniżej). Jak się zdecydujesz na nie to z chęcią Ci je prześlę:).



Tylko tak dalej:)

Pozdrawiam Mariusz

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
15-01-10 08:57  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

witaj
też sklejałem ten model, kleił się bezproblemowo
chętnie popatrzę bo efekt jest super

Mario9 jak by to nie było problemem to piszę się na gąsienice o których wspomniałeś bo przymierzam się do Luscha, Krystian przepraszam za wpis nie na temat Twojej relacji
pozdrawiam

--

pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

Post zmieniony (15-01-10 09:13)

 
15-01-10 09:23  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Pol nie bardzo wiem do czego Tobie gąsienice do Panzer I F skoro przymierzasz się do Luscha?

 
15-01-10 09:34  Odp: [R] PzKpfw. I Ausf. F - WAK
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

mario9 a to nie jest takie samo zawieszenie w obu czołgach, bo tak na pierwszy rzut oka to takie samo

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024