FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-12-09 16:28  [Galeria] PZL P.11C MM 2003
Berni 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 23


 - 1

Witam w kolejnej mojej galerii.
Jak wiadomo powszechnie każdy szanujący się mężczyzna powinien posadzić drzewo (nasadziłem ich kilka, jeszcze w "cynie" społecznym), spłodzić syna (właśnie śpi i daje tatusiowi chwilkę wytchnąć ) i i zbudować dom ( co prawda się dom dopiero buduje, ale mam determinację doprowadzić tą inwestycję do końca ;D ) a każdy szanujący się modelarz powinien skleić model samolotu PZL P.11C (lub Me-109 jak kto woli)...
Nie mniejszym chciałbym szanownym kolegom chciałbym przedstawić moją Pezetelke. O samym modelu nie ma co pisać, wszak wśród modelarzy ten projekt jest bardzo dobrze znany. Autorem modelu, dla ścisłości podam, jest pan P. Mistewicz.
Model praktycznie sam się skleja, jedyne trudność sprawiło mi poprawne ukształtowanie skrzydeł w części przykadłubowej jak i kołpak śmigła. Tu próbowałem swoich sił w glutowaniu i szlifowaniu ;D Skończyło się na tym że musiałem szpachlować i malować cały kołpak, co niestety widać :( A na dodatek po polakierowaniu farbka mi bardzo pociemniała ..A teraz czas na fotki:













Dziękuję wszystkim za zainteresowanie galerią i za wszystkie ewentualne komentarze jak i krytykę.
Pozdrawiam,

--
Modele kleję bo lubię, nie dlatego że, potrafię...

 
20-12-09 16:35  Odp: [Galeria] PZL P.11C MM 2003
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Gratuluję ukończenia modelu. Pięknie i starannie sklejony. Jak byłem mały też sklejałem PZL P11 ale doszedłem tylko do skrzydeł.

Tak na marginesie oglądałem Twojego Kraba i szukam szczęki na podłodze.
Wszystkiego dobrego !
Rysiu

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
20-12-09 16:45  Odp: [Galeria] PZL P.11C MM 2003
Zefir   

Chyle czoła.Model naprawde robi wrażenie.No to jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji!Drzewo posadzone, dom w budowie, a syn śpi.Niestety brakuje czasu na sklejanie ale to tylko tymczasem.Najlepszego w Nowym Roku!



Post zmieniony (20-12-09 16:46)

 
20-12-09 21:14  Odp: [Galeria] PZL P.11C MM 2003
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Kurde... super wykonanie. W ogóle jak to zrobiłeś że nie masz żadnych szpar pomiędzy poszczególnymi segmentami...? Aż oniemiałem, naprawdę super jeszcze raz i oby w Nowym Roku więcej takich modeli...

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024