FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
07-12-09 21:14  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Wiedziałem,że nie dasz długo czekać na fotki ;-) ( nie to co ja...;-( ).

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-12-09 21:50  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Wygląda cacy, tylko ten retusz kłuje w oczy - może dodaj trochę białego do tej szarości żeby go rozjaśnić...

 
08-12-09 11:48  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wiem, że retusz nie jest szczęśliwie dobrany, ale zdjęcie było robione zaraz po "pędzelkowaniu" na mokro jak wyschło to w realu nie wygląda tak tragicznie.

Fotel ma pasy.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
08-12-09 13:32  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Niestety nie widzę różnicy na sucho czy mokro - naprawdę spróbuj dodać trochę białej farbki żeby rozjaśnić retusz. Jeszcze jedno - polecam papierek ścierny do widocznych krawędzi - w efekcie masz ładną ostrą krawędź - te, zwłaszcza na fotelu wyglądają na zmęczone.

Wiem ze w kabinie nigdy wiele za szybką nie widać, ale jak są zdjęcia w zbliżeniu na forum to się rzuca w oczy.

A pasy są ładne :)

 
08-12-09 15:57  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Lechcyfer, w tak dużym powiększeniu przy lampie błyskowej wyłazi wszelkie szachrajstwo - to się zgadzam, ale w realu naprawdę nie jest źle - no, chyba, że moje okulary są za słabe. :-D

Tablica, drążek i pedały.



--

STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

Post zmieniony (08-12-09 21:50)

 
09-12-09 10:24  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

No i nie pasuje. 8-) :evil: Wewnętrzna wykładzina kabiny jest za krótka do szkieletu kadłuba w rejonie kabiny a w przedniej swej części nie obejmuje wręg. Nie wiem jak będzie pasować zewnętrzne pokrycie kadłuba. Postanowiłem wyciąć przednią wręgę wraz z tablicą przyrządów, skrócić szkielet, spiłować wręgę i wkleić niżej tablicę. Będę się potem martwił co zrobić z pokryciem zewnętrznym. :roll:



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
09-12-09 10:41  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Hmmm...
Może przymierz jeszcze poszycie zewnetrzne zanim potnesz szkielet...
Ale i tak wiem,że ten konkurs masz wygrany - jestem dziwnie spokojny...;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
09-12-09 10:47  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja bym Mariusz raczej stawiał na Wojtka, Jego Błyskawica jest bezkonkurencyjna. A szkielet pociąłem zanim przeczytałem Twój post - szybki jestem :-D.



I już po bólu. Trzeba teraz poczekać aż dobrze wyschnie.



--

STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

Post zmieniony (09-12-09 11:17)

 
09-12-09 12:40  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tym razem się udało, wewnętrzne pokrycie kabiny przyklejone.



Trzeba w tym momencie uważać by wewnętrzne pokrycie rozciąć w zaznaczonych miejscach przez autora projektu Marka Pacyńskiego. Te miejsca są trudno widoczne i nie są zaznaczone np. rysunkiem nożyczek.


--

STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

Post zmieniony (09-12-09 12:44)

 
09-12-09 15:42  Odp: [RELACJA] WAK 2/2006 PZL 50a Jastrząb [VIII konkurs (zimowy) WAK'u]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pierwsze pokrycie zewnętrzne przyklejone, nie było kłopotów.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024