FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
10-10-09 11:52  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ten schwarzgrun powinien wpadać w niebieski :) Może nawet bardziej niż jest.
To jest taki dziwny kolor, który zależnie od oświetlenia wpada albo w niebieski albo w zielony. Chyba udało mi się powtórzyć efekt.
Eksploatacja na obu wersjach różni się. To prawda, że wykonałem podwójną robotę.

--



Post zmieniony (10-10-09 11:55)

 
10-10-09 12:06  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
Seweryn 

 

Dodam jeszcze, że genialne w mojej ocenie są ślady eksploatacyjne na pustynnym malowaniu.

--
Seweryn

 
11-10-09 12:43  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Żeby zaraz genialnie. Starałem się tylko uchwycić pewne efekty.
Na zielonym samolocie z racji ciemnych kolorów słabiej widać. ale roboty włożyłem tyle samo. Popracuję jeszcze nad technikami kontrastowania eksploatacji na ciemnych tłach.
Pozdrawiam i dziękuję za docenienie mojej pracy.
Życzę przyjemnego sklejania.

--

 
11-10-09 20:47  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Jest fantastyczny, nabyłem i jestem z niego bardzo zadowolony:) Świetne opracowanie graficzne, gratuluję i dzięki:)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-10-09 22:48  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam,

również i ja stałem się posiadaczem nowej pozycji, ogólne wrażenia bardzo dobre, piękna grafika, ładnie odwzorowane nity oraz ślady eksploatacji. W sumie to tylko okładka mi nie leży :) coż zajmuje się po części w pracy takimi rzeczami jak foldery i broszury, ale jak wszyscy wiemy nie okładka, lecz zawartośc się liczy :) Poniżej fotki.









--
-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
11-10-09 23:50  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jak obiecałem, tak zrobiłem. PDF z częściami dodatkowymi kabiny zamieściłem na mojej stronie w dziale "pliki". PDF zawiera dodatkowe instrukcje, pokazujące model z innej perspektywy.

--

 
12-10-09 07:52  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Najwyższy czas wybrać się dzisiaj do EMPIKu. Mam nadzieję że będzie.

--
Pozdrawiam!

 
12-10-09 11:54  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zgadzam się z przedmówcą :)

--

 
12-10-09 13:50  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Byłem, kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Model tej klasy i w dodatku w dwóch wersjach malowania za 28 zeta to szczyt szczęścia dla modelarza. Oby tak dalej!

--
Pozdrawiam!

 
12-10-09 14:24  Odp: [Zapowiedź]- relacja. Ju-87 KW CM
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Potwierdzam. Model w 2D wygląda świetnie. Sądząc po surówce, w 3D będzie równie dobry. A jeszcze do tego te efekty eksploatacji, robione osobno dla każdego wariantu modelu. Duży szacunek za takie podejście do sprawy. Trzeba naprawdę lubić to co się robi, żeby pamiętać o takich szczegółach. W świecie wszechobecnego pędu za kasą to coraz rzadsza cecha. Pozdrawiam :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024