FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-03-03 11:21  [relacja] A6M2 Zero MM12/00
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Cześć wszystkim
Mam nadzieję, że nikogo nie zdenerwuje przedstawionymi fotografiami z początków budowy modelu Mitsubishi A6M2 "Zero" - Mały Modelarz nr 12/00. Jak na razie nie za wiele ;-).
Aha prosze mieć na wzglęcie iż jest to mój 5 model ;-) no i drugi, który mam zamiar skończyć.

----==MZX==----

 
26-03-03 11:35  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

A któż i dlaczego miałby się denerwować? Bardzo fajnie profilujesz przez nagniatanie - mam na myśli ten element na kadłubie przed kabiną.

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
26-03-03 12:35  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
HYBRYD 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Kurde dla mnie superrr !!! chcialbym tak klecic ...
Jesli mozesz doprowadz ten watek do konca lacznie z budowa - wlasnie przymierzam sie do zero z MM. Na pewno taka pogladowka by mi pomogla (zwlasza ze jestem poczatkujacy) jeslii masz tylko czas i checi buduj i opisuj tu na forum. POWODZENIA

Pozdrawiam
HYBRYD
GG: 2669140
___________
poczatkujacy

 
26-03-03 16:11  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
Mirek 



 - 2

Nic sie nie martw tylko klej. Maszyna jest super, model swietnie opracowany i bedziesz mial prawdziwa frajde go sklejac.
Jedyna usterka w opracowaniu to fakt ze smiglo powinno obracac sie w odwrotna strone niz to zrobione jest w modelu.

Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
26-03-03 18:01  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

MZX, superowo :)
Ale galerie z opisem budowy na PWM, to sam sobie zrobisz, no nie?

;-P

K.

 
26-03-03 23:44  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Konradus, pewnie znów jestem ślepy, ale wskaż mi miejsce gdzie jest napisane jak przyciąć fotki coby nadawały się na PWM, a jak jeszcze powiesz jak zrobić im ramki (photoshop) to też sam sobie galerie zrobie ... jak będe miał z czym.

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
27-03-03 00:06  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wiedzmin napisał:

> Konradus, pewnie znów jestem ślepy, ale wskaż mi miejsce gdzie
> jest napisane jak przyciąć fotki coby nadawały się na PWM, a
> jak jeszcze powiesz jak zrobić im ramki (photoshop) to też sam
> sobie galerie zrobie ... jak będe miał z czym.

:) Nie musisz. Mozesz wyslac material. Wymagania dotyczace zdjec na PWM, wszystkim zainteresowanym podaje indywidualnie. Niedlugo pojawi sie to faktycznie na stronie, bo powinna byc taka informacja ogolnie dostepna.
BTW: nie uzywam fotoszopa ;-)

Pozdr,
Konradus

 
27-03-03 10:35  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
gutes 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Faktycznie fajnie wyprofilowane. Jesteś prawie taki dokładny jak ja. Czekamy na dalsze relacje. Może dałoby się sfotografować przy lepszym oświetleniu bo trochę jakby nieostro widać szczegóły. Może ktoś Ci doradzi kto dobrze fotografuje.

 
27-03-03 12:18  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wielkie dzięki za przychylne opinie ;-)
Mirek: dzieki za info
konradus: zobaczę co da się zrobić ;-)
gutes: O jakie szczegóły chodzi (Obrazki ma w większej rozdzielczości - napisz co cię interesuje to wrzucę)

----==MZX==----

 
28-03-03 10:06  Re: [budowa] A6M2 Zero MM12/00
gutes 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Tak tu chyba chodzi o rozdzielczość bo nie widzę jak dokładnie obrobiłeś krawędzie i jak mocno wytłoczyłeś elementy. Po prostu porównaj zdjęcia Po-2 Admina. One są super, aż chce się wziąć segment modelu do rączki i pogłaskać. A tak nawiasem mówiąc to ciekawe kiedy On go skończy bo ludzie czekają.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024