FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 
30-05-10 19:46  Odp: [Zapowiedz] IJN Uranami MODEL HOBBY
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No no , a napisałem w innym wątku że historia lubi się powtarzać a tutaj proszę ....... prawie zapowiedź kolejnego niszczyciela typu "Fubuki" ................. mam chyba jakieś deja vu........
Czyż podobnie nie było z ............. "Fuso" lub też zapowiadanym szumnie "San Francisco" ?
I żeby mój wpis został odczytany prawidłowo - chciałbym tylko zauważyć, podobnie jak powyżej kol.Domborek, że to wygląda dokładnie tak samo przy każdym kolejnym modelu Wydawnictwa które samo sobie stwarza taką prowokacyjną sytuację.............

W rzeczy samej to nie można opracować innego niszczyciela?
Ma być japoński, proszę bardzo np.: "Yugumo" , "Nenohi", "Shimakaze" czy nowy, lepszy "Akiuzki" ???
Generalnie fajnie że będzie ( tylko kiedy ????? ) kolejny "Fubuki" w innym wariancie - wiadomość bardzo pozytywna w rzeczy samej od przybytku głowa wcale nie boli.

To teraz ja się zapytam - a co się dzieje z zapowiadanym "San Francisco" ????
Nie lepiej doprowadzić wydania tego modelu do końca niż zapowiadać kolejny wirtualny model???

Pozdrawiam dobrych projektantów i wydawców.
A także tych którzy za chwile powycinają wpisy.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
30-05-10 21:59  Odp: [Zapowiedz] IJN Uranami MODEL HOBBY
krzysiek   

A tak na marginesie to dlaczego te parę kartek kartonu wywołuje takie emocje u ludzi , którzy powinni być teoretycznie spokojni i wogóle jacyś ciut mądrzejsi chyba ?

--
Pozdrawiam.

 
30-05-10 22:11  Odp: [Zapowiedz] IJN Uranami MODEL HOBBY
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Jakbyśmy byli spokojni to nie kupowalibyśmy ostrych narzędzi. Jak myślisz, po co nam te wszystkie skalpele i ząbkowane nożyczki :)

--
Pozdrawiam!

 
30-05-10 22:18  Odp: [Zapowiedz] IJN Uranami MODEL HOBBY
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Ech, żeby te emocje przełożyły się na ilość relacji z tym modelem w roli głównej w mistrzowskim wykonaniu równym zaciekłości w dyskusji.
Wiem, wiem, fantazjuję. Może choć jednej doczekam ;-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
01-06-10 11:10  Odp: [Zapowiedz] IJN Uranami MODEL HOBBY
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Od dnia dzisiejszego, przez tydzień, można zamawiać u Wydawcy specjalne Zestawy Promocyjne ---> http://www.model-hobby.pl/index.php?f=prod&pid=369 . Jest to komplet: model + wszystkie możliwe do niego dodatki. Promocja jest związana z dzisiejszym Dniem Dziecka, bo jak wiadomo faceci to wieczne dzieci :)

Zestaw zawiera:
* Model kartonowy niszczyciela IJN Uranami
* LUFY DZIAŁ - IJN Uranami
* Maszty i bomy - IJN Uranami
* Pokłady grawerowane - IJN Uranami
* Relingi dedykowane - IJN Uranami
* Szkielet wycinany laserem IJN Uranami
* Torpedy + bomby głębinowe - IJN Uranami
* Wały z kołpakami + wywietrzniki - IJN Uranami
* Zestaw dodatków - IJN Uranami

Cena zestawu u Wydawcy to 350 PLN. Zapraszam serdecznie wszystkich do skorzystania z w/w oferty. Mam nadzieję, że Zestaw Promocyjny zadowoli gusta najbardziej wymagających modelarzy.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
14-06-10 23:33  Odp: [Zapowiedz] IJN Uranami MODEL HOBBY
Andrzej Kraś   

Witam !

Na imię mam Andrzej, od długiego czasu przeglądam "czarne" forum i postanowiłem się w końcu zalogować :-)

Pierwszy post obowiązkowo w tej zapowiedzi iż jestem zapalonym maniakiem okrętów japońskich ! Długo przyszło mi czekać na premierę modelu, lecz po otrzymaniu dzisiaj paczki muszę powiedzieć że jestem bardzo bardzo zadowolony i było warto. Model wart każdej złotówki! Takiego opracowania niszczyciela, z takimi dodatkami dotychczas nie było. Detalizacja powala...

Dodatkowo bardzo podoba mi się jak autor podszedł do opisu. Luźno pisana instrukcja, bez schematów które często spotyka się w modelach. Udziela dodatkowo cennych porad czy opisuje techniki dzięki którym łatwiej przyjdzie nam uporać się z detalami. Całość opracowania uzupełnia bogaty rys historyczny opracowany przez samego Grzegorza Nowaka który znany jest ze swoich artykułów publikowanych na łamach Modelarstwa Okrętowego.

Wielkie brawa dla wydawcy i dla autora ! Oby więcej takich modeli !!!

Pozdrawiam, Andrzej !

Post zmieniony (14-06-10 23:34)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024