FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 42 z 46Strony:  <=  <-  40  41  42  43  44  ->  => 
17-03-12 20:27  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Ja tam nie dowierzam własnym oczom, tak wykonany okręt w 1:300 to dla mnie całkowita miazga. Chylę czoło przed umiejętnościami i gratuluję ukończenia modelu Tomku, szacun!
A sama galeria jest przepiękna!

Post zmieniony (17-03-12 20:27)

 
17-03-12 20:27  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
DaFiX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5


 - 1

Mniam
Gratuluję

--
Pozdrawiam Kacper

 
17-03-12 20:28  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, model przepięknej urody ,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
17-03-12 20:41  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Szymek95   

Ogrom pracy i jej przepiękny wynik.W dodatku tyle części w tej skali no po prostu miazga...

Gratuluję :)

 
17-03-12 20:43  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

POTĘGA w każdym detalu !!! 4 lata, zleciały że hej !!!
Tradycyjne pytanie, co nowego ??
Pzdr

 
17-03-12 21:17  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Efekt jest niesamowity . Największe jednak wrażenie robi ostatnie zdjęcie, z modelem w rękach. Dopiero zrozumienie skali pozwala właściwie docenić ogrom wykonanej pracy i fantastyczny rezultat.
WYRAZY SZCZEREGO UZNANIA.
pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
17-03-12 21:27  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Marek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Piękny okręt. Moc pracy i cierpliwości. To już sztuka jak wcześniej pisałem. Czekamy na kolejny model, że tak napiszę ) Pewnie kolejna relacja i kolejny model dostarczy nam mieszanych uczuć jak ten tutaj. Czyli cierpienia mieszanego z zachwytem )))

 
17-03-12 21:43  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zobaczyć to na żywo to jest atrakcja .Tutaj to tylko namiastka . Miałem okazje oglądac i do dzis nie moge wyjść z zachwytu.

 
17-03-12 22:06  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Obejrzałem tylko post z ogólnym widokiem fot. Jutro jak pozbieram szczękę to pootwieram osobno każdą z fot. Big szacun. I dzięki za ciekawą relację. Gdyby był tu konkurs na najlepszą relację, to myślę że 1 miejsce byś miał na milion procent. Pozdro.

--

 
17-03-12 23:00  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Lobo 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Przepiękny. Dech w piersiach zapiera. Ta szczegółowość ta dokładność... Robi ogromne wrażenie!!

--
_________________________________________________________
Na warsztacie ORP Wicher 1:200 Military Model 4/96

Dioramy: Polowanie na Japońską latającą łódź 1:200

Ukończone i w Galerii: JAK 1 / TK-3 / TKS / RWD 25 / Wall-E

Projekt "50latMM :
4/82 Mi-24 i Ki-43 / 1-2/84 Pancernik Potiomkin / 3/84 J2M Raiden

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 42 z 46Strony:  <=  <-  40  41  42  43  44  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024