FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 43 z 46Strony:  <=  <-  41  42  43  44  45  ->  => 
17-03-12 23:11  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
kari   

... no proszę, ... taki zwykły Mały Modelarz, a tyle radości.
... gratuluję uzyskanego efektu.
----------------------------------------------------------------------------------------

 
17-03-12 23:38  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Wszystko, co najważniejsze, już powiedziano.

To jednak taki model okrętu można kiedyś ukończyć.
Gdyby nie ostatnie zdjęcie, można być przekonanym, że model ma ponad metr długości.
Takich cudów nikt nie pokazywał publicznie, i pewnie długo, jeśli w ogóle, pokaże.

Ogromne gratulacje Ci składam i wielkie wyrazy uznania.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
17-03-12 23:54  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Własnym gałkom ocznym nie wieżę i komputerowi nie ufam. A na poważnie to GRATULUJĘ wykonania tego CUDEŃKA.
Chylę czoła przed Twoimi zdolnościami.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
18-03-12 00:14  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Długo kazałeś nam czekać na tę galerię, ale warto było.
Model jest przepiękny. A jak sobie uświadomiłem jak mały on jest, to tym bardziej niemożliwe wydaje się to, co z nim zrobiłeś.
Gratulacje i szacunek.

Mam nadzieję, że wkrótce rozpoczniesz nową relację, bo po tej pozostanie luka trudna do wypełnienia.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
18-03-12 00:29  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Marcin_jg 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Ten model jest dla kartonowego modelarstwa okrętowego tym czym dla muzyki rockowej byli Beatlesi ,czym dla motoryzacji jest Bugatti Veyron, czym dla sprintu na 100m jest Usain Bolt,czym dla lotnictwa był przelot Lindberg'a itd......to wejście szczebelek wyżej.Gratulacje!!

--
Pozdrowienia z Jeleniej Góry :)

 
18-03-12 08:06  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Brak słów ! Zamurowało ! Wytrzeszcz "gał" !!!

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
18-03-12 08:52  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Przemek80 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Gratulacje, Tomek!

Po tym co pokazałeś, zastanawiam się czy pokazywać relację budowy swojego statku kiedy już ją zacznę, bo może być wstyd.

Chciałbym kiedyś zobaczyć w Twoim wykonaniu coś z żaglami...

 
18-03-12 09:15  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Doskonała robota. Podziwiam i gratuluję.
Jeżeli model wygląda znakomicie na fotkach to na żywo powala na kolana. Pewne jak w banku. Mam nadzieję że będę miał kiedyś okazję zobaczyć go na własne oczy.
Jeszcze raz gratuluję. Warto było tu zagladać.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
18-03-12 10:39  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Witaj Tomku

Siedzę i siedzę i myślę co tu napisać, wstałem wziąłem model do ręki podchodzę do lustra i szok, toż on też taki mały(no pycek dłuższy) i w porównaniu do innych kolegów zmotywowałeś mnie do choć minimalnego zbliżenia się do Ciebie. Postanowiłem, że na Olsztyn pokaże tylko aktualny stan prac i będę dalej kontynuował dopieszczanie.

Co następne nie pytam :)

I gratuluje nie tylko modelu ale bycia niedoścignionym wzorem dla wielu.......

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
18-03-12 12:17  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

...Gdyby nie ta ostatnia fotka ze skalą porównawczą wraz z autorem modelu, nie uwierzyłbym że to skala 1:300 :O
WIELKIE, WIELKIE wyrazy uznania za to co stworzyłeś. I weź to uwierz że to wycinanka M.Modelarza a nie jakiś stuningowany Hal :D
Brak słów.... Hylę czoła, Mistrzu :)

--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 43 z 46Strony:  <=  <-  41  42  43  44  45  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024