FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
24-06-09 10:30  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Dziś odcinek dający przedsmak, jak ciekawe i barwne jest malowanie tej maszyny ;-)
Kolejny segment kadłuba:

A niżej dwa gotowe segmenty razem:

Prawda , że fajnie ;-) ?

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-06-09 12:45  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Pewnie ze fajne :D Też teraz grzebię sobie przy pięćdziesiątkach. Mimo, że mesiów wszędzie ostatnio pełno to takie malowanie w 100% usprawiedliwia wybór "ciekawego" modelu :)
powodzenia

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
24-06-09 19:28  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Pomimo , że to 109 to ciekawa ze względu na niesztampowe malowanie. Też ją kupiłem z myślą o przeskalowaniu do 1:33, ale zrezygnowałem.

--


 
24-06-09 20:11  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Swietna robota Mariusz............malowanie bardzo orginalne,bardzo mi sie podoba,...............ogladam dalej.Przyjemnej budowy Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
28-06-09 20:03  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Kolejny segment "silnikowy" powstał bezproblemowo.Trzeba było tylko wkleić rynienki wylotowe z km-ów.

Skleiłem także krańcowe segmenty kadłuba,więc można powiedzieć,że pól samolotu już gotowe ;-) .
Jednak na poniższych fotkach owe segmenty jeszcze przed szlifowaniem i łączeniem w całość... Proszę więc wybaczyć widoczne niedociągnięcia...;-(


Jak dobrze wyschną,będzie szlifowanko i sklejenie w całość. To już niebawem :)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
29-06-09 10:21  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Fajnie czasami skleić takie małe co nieco.
Pozdrowionka!

 
29-06-09 17:10  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Faktycznie. Malowanie oryginalne. Przypomina mi karetkę Pogotowia Ratunkowego.

MARIUSZ ! Nie przynoś roboty na forum. Ty zostaw robotę w robocie. ;-)

p.s.
Sie rozumie, że wnęki podwozia będą ...?

--
serwusik

 
29-06-09 18:30  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

...wnęki podwozia się rozumie,że będą...;-)

Karetki pogotowia - dawno z tym skończyłem, mam za słabe nerwy... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-07-09 21:54  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Kadłub w całości:

No cóż...Nie jestem do końca zadowolony z efektu.
Jestem pewien,że wielu z Was,oglądających tą relację zastanawia fakt,dlaczego nic nie wspominam o wręgach. A więc już mówię: o dziwo wręgi pasowały bez problemów. Malutki problem był z wręgą F w ostatnim,tylnym segmencie kadłuba-była minimalnie za duża.Ponadto płaszczyzna styku z wcześniejszym segmentem wymagała porządnego zeszlifowania...na płasko(brzegi poszycia ostatniego segmentu łukowato wystawaly do przodu. No i niestety ilość tych "zabiegów" po ostatecznym połączeniu segmentów dal duże nierówności-schodki.O zgrozo niejednolite na obwodzie...
Ale trudno,kombinuję dalej.
Dokleiłem też jak już widać stateczniki i charakterystyczne zastrzały:

Czekam na ewentualne pytania!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-07-09 22:13  Odp: [relacja] Messerschmitt Me-109E,Modele Kartonowego Fana,nr 9/2003,skala 1:50.
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Machnąłem już kilka 50-tek i wręgi pasowały tylko w jednej ;-)
Pytań nie mam, tak sobie zaglądam i podpatruję. Fajny mesio...
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024