FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
09-04-21 16:29  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV Spät
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 5

Cześć
Dalsze postępy, wykończenia miejsca dla kierowcy, pojawił się intercom Pz. Nr. 21 dla kierowcy, do którego podłączone był słuchawki i laryngofon. Dodatkowo szczegółowe zbliżenia na stelaż dla późnych, pływających Schurzen. Zostały stworzone na podstawie tego co zachowało się ze StuGa z Grzegorzewa oraz zdjęć archiwalnych.
Przemek

Odpowiedz na tę wiadomość 

10-04-21 10:15  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV Spät
Kruszyna 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2

Dajesz, dajesz!
Czekam na papierki ;)

--
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Mark I | Tiger I
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie

19-04-21 17:53  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV Spät
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 5

Kolejne postępy, podstawa działa z detalami gotowa, kadłub po poprawkach z nowymi gąsienicami. Kolejne postępy wkrótce ;)

Kruszyna - papierki już się robią, jak będzie widoczny postęp, podzielę się efektami ;)

Przemek

03-05-21 00:22  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV Spät
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 5

Witam!

Trochę wolnego czasu, powstały więc pierwsze detale. Elementy czeka malowanie podkładem, pewnie poprawki i szlify ;) Udało mi się zamknąć pierwszy komplet ramion zawieszenia, wyszło nieźle :) Wracam kleić pozostałe 7 ;) Do następnego.

03-05-21 11:10  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV Spät
Kruszyna 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2

Pięknie, te łby śrub przy piórach to fototrawki?

--
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Mark I | Tiger I
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie

03-05-21 13:14  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV Spät
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 5

Kruszyna, dzięki :-) Tak, fototrawki Abera. Sprzedają blachę z kilkoma rozmiarami.

24-05-21 12:32  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 5

Witam !

Kolejna zagadka rozwiązana...czyli jakie peryskopy miał kierowcy w w czym były przechowywane. Rozmiar w stropie pod nie dał mi odpowiedź - układ taki sam jak np u ładowniczego w Panther - dwa peryskopy łączone.

Zasobnik na zapasowe peryskopy podobny/ten sam co miała Panthera późna A/G, Jagdpanther obok kierowcy.

Wstępny model 3D w StuGu

Dodałem dobijacz szpilek, akurat w StuGu IV wylądował nad mocowaniem ostatniej rolki. Trafiła się ostatnio fotka z okresu ;)

Zalążki elektryki - urządzenie regulujące napięcie z prądnicy oraz filtry dla akumulatorów.

Przemek

25-05-21 20:21  Odp: [Relacja] Projekt własny - Sd.Kfz. 167 StuG IV
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Wątek staje się coraz bardziej edukacyjny, co tylko podnosi jego wartość. Praca zarówno w modelu wirtualnym jak i rzeczywistym wygląda świetnie.

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8