FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 9Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
26-01-11 14:39  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
Refal   

Ale pracy w to włożyłeś. Ja niedawno zacząłem bawić się sketch up-em. Ale jestem na poziomie rysowania domków :). Podziwiam.

 
26-01-11 15:20  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
Darek_M 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

OSTOJA, transporter amunicji na podwoziu „4”czyli machina ładująca pocisk będzie moim kolejnym tematem.

Rafael, ciężko powiedzieć co było by kompletnym składem. Do tego zestawu można by podczepić BR 52 Kriegslok, nie wiem jak długa jest ta lokomotywa w 1:25 (pewnie z metr albo lepiej). Poza tym na kolejowych platformach jechała dość spora ilość pojazdów do transportu obsługi moździerza, żołnierzy itd.

A także inne dziwne pojazdy, dzięki którym można było moździerz rozebrać i złożyć:

Cieszy mnie, że temat Wam się podoba.

--
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...

 
25-02-11 13:01  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
Darek_M 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam, dziś znów mały kroczek. Odrobinę zdetalizowałem to, co było z grubsza wyciosane.
Być może to subiektywna ocena ale projekt powoli zaczyna wyglądać fajnie, czyli tak:





Pozdrawiam,
Darek

--
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...

 
25-02-11 13:03  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Imponujące dzieło. Trzeba się jednak przy tym naklikać co niemiara.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
25-02-11 20:04  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ale za to efekt imponujący :))
Darku a czy możesz zdradzić kiedy zostanie wydana pierwsza część ?

 
25-02-11 20:40  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
Darek_M 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Niestety nie mogę bo nie wiem ;) i mam wrażenie, że wydawca też nie wie dokładnie kiedy. Ostatnio byłem zapewniany, że wkrótce ruszą prace nad szatą graficzną ale ciężko mi podać jakiś termin. Myślę, że właściwszym adresatem tego pytania będzie GPM. :)

--
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...

 
25-02-11 21:16  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Powiem tyle, muszę go mieć :)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
25-02-11 22:40  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Szebi nie Ty jeden - Darku powalajacy ogrom pracy!

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
16-03-11 15:01  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
Darek_M 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam, dziś chciał bym zaprezentować bezzałogowy łazik księżycowy:




Czyli dziwny element, który nie wiem jak nazwać, ale w dużym uproszczeniu stanowi przegubowo-obrotowe połączenie pomiędzy wagonem, a ramionami żurawia trzymającymi karla.




Można powiedzieć uffff, był to ostatni duży element, jaki musiałem wymodelować. Zostało mi jeszcze kilka drobnych detali, które pominąłem no i układ hamulcowy, który być może uda się w uproszczonym stopniu rozgryźć. Tak więc w kolejnej odsłonie powinna już być galeria tego zestawu co oznacza, że pozostanie już tylko rozbicie wagoników na arkusze.

Pozdrawiam,
Darek

--
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...

 
27-02-12 14:41  Odp: [R] Gerat 040 Karl Morser nr 1 - nietypowa relacja
Darek_M 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam zainteresowanych tematem.
Prace nad wagonami dobiegają końca. Poniżej jej efekty.
Przykładowe arkusze:

i rysunki:




Pozdrawiam,
Darek

--
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 9Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024