FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
16-02-09 08:52  [galeria] Su-20 - projekt własny
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Z góry przepraszam za podbijanie już tak starego wątku, ale nie chciałem zakładać kolejnej galerii tego samego modelu.
Działanie kurzu z oparami gazu dało się znacznie we znaki temu modelowi. Próbowałem go oczyścić, ale niestety nic to nie dało. W czasie tych zabiegów uszkodziłem imitację kalek. To zdecydowało o jego przemalowaniu. Tym razem padł wybór na barwy maskujące.










No i jeszcze aktualizacja „Kalendarza”:)



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cześć !!!
Wiem, że dałem się poznać jako "pancerniak", ale także zajmuję się trochę lotnictwem, szczególnie "lotnictwem z szachownicą". Szczególnie interesuje mnie okres międzywojenny oraz powojenny. Model został wykonany od podstaw. Pewnie niektórzy z Was poznają go ze spotkań we Wrocławiu, gdyż tam go przedstawiałem.













Pozdrowiam Mariusz
--

--

Post zmieniony (23-04-18 22:05)

 
16-02-09 09:08  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Piękna su-ka Mario ! Rewelacyjny sposób odwzorowania powierzchni samolotu z naklejanymi elementami. Niestety nie mogłem wcześniej zobaczyć tego modelu na żywo - czy w tym roku zamierzasz zabrać go do Wrocławia ?

Mario, myślę że nie jestem osamotniony w poglądzie, że przydała by się porządnie opracowana dwudziestka-dwójka ;-) Po quasi-modowej wersji jaką zaserwował nam MM pozostał w narodzie niedosyt....

pozdrowionka,
randar

--




Post zmieniony (16-02-09 09:50)

 
16-02-09 09:33  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Ja tylko zapytam gdzie? i u kogo zostanie wydany?.Bo innej opcji niż wydanie go nie widzę:)

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
16-02-09 09:51  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

randar - Jak przyjedziesz w tym roku na zlot to jestem pewny, że go zobaczysz. Z zabraniem jego nie będzie problemu, bo jestem miejscowy;-))

Partyzant - Niestety nie będzie on wydany. To były chyba moje pierwsze kroki w projektowaniu samolotów na kompie. W praktyce wykonałem go trochę na komputerze, a w większej części kreśląc ręcznie.
Co do projektowania samolotów to trochę się obawiam tej dziedziny.

Pozdrawiam

--


Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501




Post zmieniony (16-02-09 10:23)

 
16-02-09 10:16  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

O to nie dobrze. Trzeba by się jednak może pokusić ,aby zrekonstruować tok prac podczas budowy tego modelu. Nie powinieneś się obawiać projektowania modelu samolotów. Dowód - mój kolega z pracy od razu poznał ,że to Su-20 i to w barwach z Powidza:). Naprawdę świetne wykonanie.

pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
16-02-09 10:20  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Zgadza się to Su-20 z Powidza. Ten egzemplarz stoi przy domku pilota:-))


Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501




Post zmieniony (16-02-09 10:23)

 
16-02-09 10:30  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
Ozzy(rys) 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Świetny model, projekt i wykonanie. Podoba mi się zwłaszcza odwzorowanie powierzchni. Robi wrażenie, tymbardziej że to projekt własny. Chciałbym mieć coś takiego do kolekcji obok miga21. Nic tylko czekać na jakieś wydanie tego samolotu.

--
Pośród wieści dziwnej treści, czarny dzięcioł z chęcią pień ciął

 
16-02-09 11:19  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Z tego co pamiętam to Hobby Model obiecało wydanie su-20 już chyba ze trzy lata temu nie wiem dlaczego do tej pory nie ma go na rynku?! Popieram wydanie tego samolotu!

--
PZDR!!

 
16-02-09 14:23  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
daat   

Smakowity temat, bardzo dobry projekt, efektowne wykonanie - jednym słowem 5/5 :)

 
16-02-09 15:18  Odp: [galeria] Su-20 - projekt własny
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Miodzio!

Pozdrawiam
Mariusz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024