FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-02-09 22:32  [Galeria] czołg Cromwell IV Mk. VIII (MM 1-2/2002)
tomcat 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Witam!
To mój drugi model jaki przedstawiam na tym forum. Pierwszy był Hellcat kilka lat temu. Przez długi okres czasu nie miałem dostępu do sieci, więc nie miałem jak prezentować tego czym się zajmuję.
Przedstawiam model czołgu Cromwell, to pierwszy czołg jaki skleiłem w życiu, szukałem w miarę nietrudnego czołgu i właśnie Cromwell taki jest. Klei się bardzo przyjemnie, z resztą jak każdy model Pana Pawła Mistewicza. W czasie klejenia nie sprawiał większych trudności a te na które napotkałem to zapewne wynik mojej niedokładności. Model zrobiłem w totalnym standardzie, bez żadnych fajerwerków, z racji że nie mam doświadczenia w pancerce. Myślę że to co wyszło z pod moich nożyczek jakoś wygląda. Muszę też przyznać, że bardzo pomocna okazała się relacja Kriztozza, który również walczył z Cromwellem, mój mu raczej nie dorównuje, ale kilka rzeczy udało mi się podpatrzeć;)

A oto i on:













I zdjęcie na półce, pomiędzy innymi modelami.



Liczę na wszelkie uwagi i komentarze dotyczące modelu.

Pozdrawiam!

--
na warsztacie:
???

ukończone:
Hellcat , Cromwell , B5N2 Kate , UH-1 Iroquois, Su-9 Fishpot

 
10-02-09 22:43  Odp: [Galeria] czołg Cromwell IV Mk. VIII (MM 1-2/2002)
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Podoba mi się - bardzo starannie wykonany model. Brawo!

--
Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

 
11-02-09 07:35  Odp: [Galeria] czołg Cromwell IV Mk. VIII (MM 1-2/2002)
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Czysta i precyzyjna robota w standardzie. Gratuluję efektu końcowego!

--

 
11-02-09 09:29  Odp: [Galeria] czołg Cromwell IV Mk. VIII (MM 1-2/2002)
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

Bardzo ladnie i czysciutko sklejony. Rowniez retusz bardzo dobrze dobrany a nie jest on prosta sprawa w tym modelu.

--
pozdro.


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024