FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 105 z 173Strony:  <=  <-  103  104  105  106  107  ->  => 
25-10-16 16:07  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

A ja mam taką prośbę do projektanta Marcina Straszewskiego żeby znalazł sobie innego wydawcę ;-) Jakiś GPM, WAK, proArte albo coś.

--

Post zmieniony (25-10-16 16:08)

 
25-10-16 16:52  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


killy, przykro mi, ale z Marcinem jesteśmy sąsiadami i mamy stałą współpracę ;-)

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
25-10-16 18:14  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Ja mam też prośbę do Marcina S. - A-10 THUNDERBOLT II :-) Uszczęśliwisz wielu z Nas ;-)

Pzdr

 
25-10-16 18:35  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

To ja mam też prośbę do Marcina S. :)
F-22 Raptor, JAS-39 Gripen, Dassault Rafale, Mirage 2000, Eurofighter Typhoon ... mógłbym jeszcze wiele wymienić :P ... i najlepiej w malowaniach z jakichś konfliktów zbrojnych tudzież pojedynczych operacji wojskowych (na przykład Bliski Wschód czy Afryka)

:)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-10-16 19:03  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Popieram Raptora, Rafaela i Typhoona, stare opracowania są już właściwie nieosiągalne i trochę odstają, a od siebie dorzucam jako propozycję dla Marcina... Miga-29. Marzy mi się cos ala stary Design i w deseń ostatnio narysowanych Migów, podejrzewam że ze zbytem nie byłoby problemu. Oby tylko nie przesadzić z ceną...

--

Post zmieniony (25-10-16 19:46)

 
25-10-16 19:56  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Miga-29 mam od Hala więc już ciśnienia na niego takiego nie mam ...no chyba że inne malowanie typu: Jugosławia, Irak, Ukraina (np. jeden z tych utraconych w Donbasie w ładnym "pixelowym" malowaniu), Syria z okresu obecnej wojny domowej, Erytrea z okresu wojny z Etiopią ... ota takie ciekawostki przyrodnicze :P

Swoją droga jak już mowa o wojnie w Donbasie to też są ładne Su-25, również w nowym "pixelowym" malowaniu

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-10-16 20:29  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Tyle że Mig 29 od Hala ma cenę z kosmosa ;) Nie na kieszeń każdego, niestety. Od wydania był drogi, jest jeszcze droższy obecnie.

Mig-a 25 już Answer obiecał, czekamy na ciekawe malowanie :-)


Pzdr

Post zmieniony (25-10-16 20:30)

 
25-10-16 20:44  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja się dołączę do prośby o Mirage 2000 w jakości Mirage F1 CT. I do tego nowe opracowanie Richelieu.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
25-10-16 20:55  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No, no ropuch jak najbardziej jest pożądany http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=82314

 
25-10-16 21:27  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Halogen podpisuje się "wszystkiema ręcami" pod przykładem Su-25 który pokazałeś :)
A ten MiG-25 ... to mi się iracki marzy :) Taki co to wojny z Iranem albo "Pustynna Burzę" pamięta :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 105 z 173Strony:  <=  <-  103  104  105  106  107  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024