FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
30-10-08 11:25  Odp: [Relacja]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Mariuszu-idzie tak sobie. Twój silniczek jest o wiele ładniejszy, choć też widać na nim, że z jednej strony jest szczelina. Ciesze się, że Ci się podoba pomimo tych byków :)

--

Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

Post zmieniony (02-11-08 15:14)

 
02-11-08 15:40  Odp: [Relacja]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Sklejając pozostałe detale i robiąc zdjęcia do ostatniej aktualizacji stwierdziłem, że będzie za dużo zdjęć w ostatnim poście, więc to będzie przedostania odsłona tej relacji ;)
Do rzeczy zatem:
-argumenty tylnego strzelca



Na początku miały powstać w standardzie, ale zniszczyłem jedną lufę, przez co całość musiałem pomalować. Skoro już malowałem, to powycinałem otwory, dodałem spusty i dźwignie przeładowania w razie zacięcia. Całość może się obracać w płaszczyźnie poziomej. W pionie już mi się nie chciało kombinować ;)

-argumenty pilota



Zrobiłem je w standardzie, ale jakoś tak dziwnie wyglądały przy "Szczeniakach", więc zdecydowałem, że też zostaną pomalowane. Widać też nieudolne próby naniesienia okopceń i wtedy przypomniałem sobie, że Wilk przecież nigdy nie strzelał :/ Niektórych śladów nie udało się usunąć-musi tak zostać. Jak tak patrzę na ten dzióbek i rozmiary tego uzbrojenia, to się zastanawiam coby zrobił niemiaszek w mesiu, bo ja to bym spadał na pełnym gazie gdzie pieprz rośnie albo od razu wyskoczył na spadaku ;)))

-owiewka



Wreszcie z jakiegoś elementu jestem w pełni zadowolony ;) Jest to najładniejsza owiewka klejona na taśmę dwustronną, jaka mi w życiu wyszła.
Na dziś to tyle-następnym razem będzie już na pewno galeria końcowa ;) Zostało już tylko 5 części :)
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
02-11-08 16:39  Odp: [Relacja]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Jak tak patrzę na ten dzióbek i rozmiary tego uzbrojenia, to się zastanawiam coby zrobił niemiaszek w mesiu, bo ja to bym spadał na pełnym gazie gdzie pieprz rośnie albo od razu wyskoczył na spadaku ;)))

Ale ale, przeca mieserszmit miał podobne argumenty;-) a w wersji E-4 chyba nawet większe;-)

Twój model bardzo mi się podoba, ale mam wrażenie, że "argumenty" zrobiłeś nieco za grube.

--
pozdrawiam
Piotr


 
02-11-08 17:33  Odp: [Relacja]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Wszystko się zgadza-chodzi mi o lufy tych "argumentów";) Poza tym E-4 to już po 1939 latała, a ja mówię o wcześniejszych wersjach mesiów;) Lufy chyba faktycznie za grube, ale ja i tak je odchudziłem w stosunku do projektu. Widocznie za mało :/

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
03-11-08 08:33  Odp: [Relacja]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No,faktycznie , limuzynka kabiny wyszła Ci pięknie!
Nie tak jak u mnie...;-(

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
05-11-08 13:46  Odp: [Relacja]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Tym razem to już naprawdę galeria końcowa :) Niestety w Warszawie pogoda pochmurna, co uniemożliwiło mi wykonanie choćby poprawnych zdjęć. Wybrałem te, które wg. mnie najlepiej wyszły. Zapraszam!







Mam nadzieję, że fotki w miarę czytelne. Ostatnie zdjęcie na pracujących silnikach ;)
Podsumowując-jest to bardzo fajny model! Trzeba uważać w 3 miejscach-pierwszy segment za duży, pierwsze i ostatnie segmenty gondol silnikowych za małe. Poza tymi miejscami wszystko pasuje wspaniale. Podkleiłbym również od wewnątrz, w celu wzmocnienia, segmenty 3 i 4, ponieważ mi się lekko pozapadały od brania modelu w łapki. Więcej uwag nie mam. Dziękuję wszystkim wypowiadającym się, jak i tym oglądającym i do zobaczenia w nstępnej relacji!
Pozdrawiam!

--

Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

Post zmieniony (05-11-08 13:48)

 
05-11-08 18:07  Odp: [Relacja/Galeria]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000-KONIEC
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Gratuluję ukończenia bardzo ładnego modelu! :)

--
Pozdrawiam
___________________________

 
06-11-08 20:54  Odp: [Relacja/Galeria]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000-KONIEC
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

I ja składam gratulacje:) Fajny modelik wyszedł. Dzięki Twojej relacji ogromnej ochoty nabrałem na to latadełko;)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
06-11-08 21:20  Odp: [Relacja/Galeria]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000-KONIEC
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Może nie jest to mistrzostwo, ale mnie się wcale nie na żarty podoba. Model trudny, a mnie właściwie przerażający swoim dziobek nędznym, ale Tobie wyszło bardzo dobrze. A całość prezentuje się równie okazale, no i nie ma jak kawał polskiego latadła w pokoju ;-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
07-11-08 16:00  Odp: [Relacja/Galeria]PZL-38 Wilk MM 4-5/2000-KONIEC
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

To jest co najwyżej poprawne sklejenie ;) Do mistrzostwa to ho ho... No ale jeśli Hayabusa skleisz ten model i jeszcze relację zrobisz, to znaczy że warto było pokazać ten model na forum :D

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024