FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
02-11-08 16:23  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
gdyniamojemiasto 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Szanowni Koledzy!

Ze zdumieniem przecieram oczy, czytając ten wątek.
Na samym początku chciałbym pogratulować "mimo wszystko" prac nad Garibaldim - Benkowi, gdyż jest to model nowy i zawsze warto zobaczyć na forum kogoś kto skleja modele - nowo wydane.

Syjku - tylko nie potraktuj mojego wywodu złośliwie - jak przeczytałem Twoje słowa to aż się zagotowałem, długo myślałem napisać nie napisać. Postanowiłem jednak zabrać głos w sprawie. Otóż nawiązując do Twojej wypowiedzi sądzę, że chyba nie przemyślałeś Swojego postu, najwidoczniej zapomniałeś, że modelarstwo jest radością dla modelarza w tym wypadku dla Benka i tylko chwała mu za to, że postanowił zmierzyć się z Garibaldim.
Nie każdy musi sklejać jak Randar, Batonus, Kemot, QN, i Sven, o czym najwidoczniej zapomniałeś, przykre to. Ponadto uważam, że tego typu wypowiedzi jak ta w Twoim tonie powinny być natychmiastowo kasowane bez względu na to kto ją napisał. Jednak nie udało się najwidoczniej tego uczynić, a pamiętam, że kolega Wisa dostał kartkę za dużo mniejsze przewinienie........ (za wykropkowanie bodajże)

Stwierdzenia w stylu "Naucz się najpierw poprawnie i przede wszystkim czysto kleić model" są poniżej jakiejkolwiek krytyki, nie zgodzę sie nigdy z Tobą na powyższy temat. Każdy modelarz skleja modele tak jak potrafi. Niektórzy zajmują się tylko modelarstwem od 7 rano do późnych godzin nocnych i Ty jesteś na to przykładem - inni jak ja mają całą masę innych obowiązków. Widzę jednak, że chyba zapomniałeś, iż modelarstwo ma sprawiać radość, poziom przychodzi z czasem o czym wie wielu z nas. jednakże takie wręcz poniżanie na forum w sposób jawny stanowi dla mnie najniższą ludzką pobudkę. Nie chcesz oglądać relacji? nie podoba się poziom klejenia? nie pisz rzeczy niestosownych. Ale kultura to element wrodzony, ciut gorzej jest ją wkleić na wikol ..........


Pozdrawiam i życzę Benku radości z wykonanego modelu - Twoje następne pływało będzie z całą pewnością prezentowało wyższy poziom !!!

Jacek

--
jacek

 
02-11-08 20:29  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Kolega benek zrozumiał moje intencje, kolega gdyniamojemiasto już nie.
W związku z tym, iz nie chcę zaśmiecać wątku i tłumaczyć po raz kolejny o co mi chodzi, proszę moderatorów o wykasowanie mojego poprzedniego wpisu i zastąpienie go następującym:

--------------------
Świetnie benek, kleisz znakomicie, bezbłędnie i wspaniale.
Jak to mówią: "Mucha nie siada".
Zasiadam w pierwszym rzędzie ... itp.
---------------------


Oczywiście za moje jakże poważne przewinienie z pokorą dla dobra ogółu przyjmę żółtą kartkę i punkty karne. Poniżyłem kolegę, nie mam kultury, a wszystko to zrobiłem z najniższej ludzkiej pobudki itp. Mea culpa...

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
02-11-08 21:51  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Syjku zrozumiałem o co Ci wtedy chodziło i przyjmuje to do wiadomośći gdyż jestem świadom swoich braków w warsztacie.
Gdyniamojemiasto dzięki za słowa wsparcia ale niestety mam braki w warsztacie (to jest mój 2 model kartonowy) mimo wszystko dziękuje za miłe słowo. To prawda że nie wszyscy maja czas aby kleic cały dzień, ja sam jestem zbyt zajęty aby kleić codziennie ale staram się robić to w wolnych chwilach i stąd te braki w technice.
Nie chce aby przez moja osobę rodziły się jakieś konflikty, forum jest po to aby wyrażać swoja opinię, w ten czy inny sposób, formę wybiera każdy sam jeden zrobi to łagodniej drugi nie to kwestia gustu. Proszę o powstrzymanie się od złośliwości przynajmniej w tym wątku, w końcu nas wszystkich łączy wspólna pasja : )
Pozdrawiam Michał

--

 
02-11-08 22:11  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

benek wielkie brawa dla Ciebie za ten post!!! Pokazuje twoją wielka klasę.
Twoją relację oglądam od początku, ale że na okrętach nie bardzo się znam, to się nie wypowiadałem. Wiesz co robisz źle, a skoro to twój 2 model, to nie jest źle ;) Trzymaj tak dalej i wybieraj z krytyki tylko przydatne rzeczy! :D

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
10-11-08 20:41  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Witam
Małe postepy przy relingu :

Pozdrawiam Michał : )

--

 
11-11-08 21:03  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
ROBO 

 - 10

...ładny okrecik ,najlepsze w nim sa te passy :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
12-11-08 08:28  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Reling na dziobie już przyklejony :

Pozdrawiam Michał : )

--

 
14-12-08 17:48  Odp: [Relacja] Giuseppe Garibaldi Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Witam : )
Po 4 miesiacach od rozpoczęcia relacji dobiegła ona końca ; ) chcę podziękować wszystkim którzy zechcieli podzielić się swoim zdaniem, wiedzą , jak i tym którzy ja oglądali. Zapraszam wszystkich do galerii i zachęcam do komentowania : )
Pozdrawiam Michał
GALERIA



--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024