FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-08-08 16:05  [G] U-1405
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Model z wyd. GPM, skala 1/100. Podczas sklejania było troche problemów, niewiem czy to moja wina, czy nie. Użyłem szkieletu laserowego. Poszycie ze szkieletem spasowane dokładnie na styk, więc trzeba oszlifować mocno szkielet, jesli chcemy używac kartonowych podkllejek.
Mimo prostej bryły okrętu podwodnego model jest dość skomplikowany [choćby układ sterowy, czy kiosk, albo mnóstwo oklejek kadłuba] i nie polecam początkujacym.
Model jest póki co tylko częściowo polakierowany [nielakierowane sa rufa i kiosk] dlatego jeszcze widac plamy superglue.
Dla porównania, fotografowany z wiekszym kumplem ;)







--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
17-08-08 16:18  Odp: [G] U-1405
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Korsarz
Gratuluje zakonczenia budowy,bardzo efektowny model,swietna robota ,jak zawsze.Bierz sie teraz za Ohio,aby pokazac jak ma on poprawnie wygladac,bo moj nie wyszedl najlepiej.Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
17-08-08 18:46  Odp: [G] U-1405
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

OGGO- nie tragizuj, bo bez szpachli to też bym chciał tak wykonać dziób Ohio!!
Korsarz- niezła robota, cieszy mnie każda fotka okrętów na tym forum.
Pozdrawiam.

--

 
17-08-08 20:53  Odp: [G] U-1405
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Vansen Korsarz to inna liga w budownictwie okretowym,ale ciesze sie ze masz dobre zdanie na temat mojego Ohio.
Przepraszam Korsarz za" zasmiecanie" Twojego watku. Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
17-08-08 22:21  Odp: [G] U-1405
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

A jaki ładny herb ma na kiosku ;)

--
Pozdrawiam
___________________________

 
18-08-08 19:22  Odp: [G] U-1405
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

hmm, dzieki za pozytywne opinie.
OGGO- kurcze, zapomnialem sie wpisac w twoim Ohio, jakos tak w pospiechu ogladałem, ale mi sie podoba, a jesli mialbym sie czepiac, to moze retusz troche blady, ale moze to wina oswietlenia do zdjec. Czekam na jakieś doniesienia o Algierie
Toff- Gdańska flotylla szkoleniowa ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
21-08-08 20:12  Odp: [G] U-1405
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Korsarz
Masz racje moglem robic zdjecia bez lampy,wtedy nie byly by takie jasne.Roznica kolorow w Ohio jest podobna jak w Algeri,ale na razie wszystko pasuje,zastanawiam sie czy nie rozpoczac relacji z jego budowy,ale jakos mam obawy. Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024