FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
24-09-08 17:13  Odp: [RELACJA] Giuseppe Garibaldi. MODELIK 15/08
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Muszę przyznać ,że model jest świetny . Z coraz większym zainteresowaniem śledzę relację , i coraz większą mam ochotę popełnić tego krążownika ...

--
___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
26-09-08 13:05  Odp: [RELACJA] Giuseppe Garibaldi. MODELIK 15/08
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Znowu troszeczkę drobnicy dorobiłem. Maszt główny jeszcze nie skończony. Zasadniczo to juz naprawdę końcówka pracy. relingi zastosuję cięte laserowo ale to juz też po wycieczce do poznania przy okazji zakupu farby do dna

 
14-12-08 18:19  Odp: [RELACJA] Giuseppe Garibaldi. MODELIK 15/08
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Benek skończył model i zrobił galerię, a TY CO ?

Nie żebym naciskał czy cóś. Wręcz naprzeciwko. Bardzo nieśmiało zapytowuję: CO TO KURDE MA ZNACZYĆ ?!!! Hę?!

--
serwusik

 
14-12-08 18:29  Odp: [RELACJA] Giuseppe Garibaldi. MODELIK 15/08
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

No u mnie stanęło na tym co jest czyli: brak relingu i dno do malowania, na chwilę obecną cienko z czasem a priorytetem jest obecnie Dar Młodzieży. Czekam aż mi się nazbiera jakieś większe zamówienie, żeby relingi zamówić, niedługo bedę brał maszty do Daru więc pewnie w jedej paczce zamówie też relingi, a wtedy już przysiąde i dokończę.

--
człowiek uczy się przez całe życie a i tak głupi umiera

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024