FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-07-08 17:46  [Relacja/Galeria] Budowa Notre-Dame
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Abyście o mnie nie zapomnieli zaczynam budowę następnej perełki architektury, katedry Notre-Dame, tak jak ostatnio model zmniejszyłem o połowę, ma podstawę 15x11cm, jak to ma wyglądać to proszę oglądać zdjęcie

plany pobrane z tego samego adresu co Kumamoto

oto podstawa


--




Post zmieniony (18-07-08 17:55)

Post zmieniony (30-09-14 12:13)

 
18-07-08 18:16  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Z przyjemnością bym obejrzał ale gdzie te fotki??

--
MiSza

 
18-07-08 19:14  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Przykro mi ale nie rozumiem pytania. fotki czego? bo z tego modelu jest gotowa tylko podstawa i to widać, a z zamku Kumamoto jest na forum :)

zachciało mi się waloryzować model wyciąłem okna okleiłem od wewnątrz tekturką i wycięte wkleiłem na powrót, chodziło mi o to, aby budynek nie był taki płaski, ale nie bardzo mi się to podoba, może znajdzie się ktoś kto podpowie mi czy jest jakaś inna metoda zrobienia tej waloryzacji?

oto jak to wygląda

--

Pozdrowienia dla fanów kartonu

Post zmieniony (18-07-08 19:27)

 
18-07-08 19:25  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
szpunek 

 

Byłem, zassałem i rok temu wykonałem. Proste i przyjemnie się prezentuje.
Pozdrowienia i przyjemnej pracy.

--
"Klejenie to przyjemność..."

 
18-07-08 20:24  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Po sklejeniu tak to wygląda

no i dalej front gotowy,


--

Pozdrowienia dla fanów kartonu

Post zmieniony (18-07-08 21:45)

 
19-07-08 07:23  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

moja sklejona pół roku temu,miły temat ,odskocznia od niezrozumiałych modeli-pozdrawiam



Post zmieniony (20-07-08 09:21)

 
19-07-08 20:17  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Widzę że budowla jest popularna, miała rację moja małżonka okazując niezadowolenie z obranego tematu, Notre-Dame jest jest tematem oklepanym. Następnym modelem będzie jak dobrze pójdzie "Błękitny meczet", moim zdaniem budowla piękniejsza i trudniejsza niż Notre-Dame. Mam nadzieję że w tym temacie będę jedyny, a może nie? czekam na odpowiedzi :) Przy okazji dwa zdjęcia z budowy

główny budynek w nim widoczne wręgi które dodałem bo uznałem że sztywność modelu jest za mała

złożony na sucho w całość, jestem na etapie robienia podpór których jest dość sporo


--

Pozdrowienia dla fanów kartonu

Post zmieniony (19-07-08 20:42)

 
19-07-08 22:31  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

tuchajbej masz u mnie 100% że nie skleję go przed Tobą choć mam juz dawno wydruki, jestem i będę wiernym obserwatorem Twoich wszystkich poczynań,a przejrzałem już Twoje dokonania i wiem że jesteś fachowcem-pozdro : )

--

 
20-07-08 09:13  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

stanisław.z wydaje mi się że swoje zdjęcia powinieneś umieścić w nowym temacie o nazwie [Galeria], a nie tutaj

--
Pozdrowienia dla fanów kartonu

 
20-07-08 11:28  Odp: [Relacja] Budowa Notre-Dame
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Właśnie zakończyłem tą budowlę, nawiasem mówiąc byłem w Paryżu dwukrotnie i widziałem katedrę, ale dopiero teraz dotarło do mnie, że podpory katedry mają tak różne wysokości, modelarstwo naprawdę potrafi uczyć.


teraz mogę poszukać nowego tematu do budowy :)

--
Pozdrowienia dla fanów kartonu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024