FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
02-07-08 13:47  [Galeria] Nowgorod - ProModel
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam

Zapraszam do obejżenia zdjęć modelu rosyjskiego pancernika obrony wybrzeża NOWGOROD. Model z wydawnictwa Pro-Model 1:200. Bardziej przypomina UFO niż okręt, kleiłem go właśnie ze względu na tą nietypową sylwetke. Kleiło się przyjemnie, nie było problemów.Model potraktowałem jako odpoczynkowy. Najpierw chciałem troche go zwaloryzować, ale finalnie tylko dodalem pare drutów, przerobilem lawet dział ( w modelu były takie przypominające te z żaglowców), śruby przyciąłem na bardziej oldskoolowe i przerobiłem jeden nawiewnik - był błędnie wydrukowany (był cały żółty). Żyłki zrobiłem na wyczucie. Miałem pare zdjęć i rysunków Nowgoroda, ale nie były na tyle jednoznaczne i dokładne zeby więcej nakombinować, poza tym z czasem mi się odechciało :-).


budowa







skonczony











Mam nadzieje ze zdjecia nie są jakieś tragiczne, siedze nie na swoim kompie a monitor tu jest tragiczny...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
02-07-08 13:53  Odp: [Galeria] Nowgorod
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Cudny cudak! :-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
02-07-08 15:03  Odp: [Galeria] Nowgorod
Navarin 

 

Swietna praca!

--
Lubię to, co pływało 100 lat temu 3306724

 
02-07-08 16:27  Odp: [Galeria] Nowgorod
waldi 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Bardzo fajny model. Wykonanie pierwsza klasa. A sam temat pływającej patelni kompletnie zaskakujący.
Bardzo mi się podoba.

--
Pozdrawiam

 
02-07-08 17:30  Odp: [Galeria] Nowgorod
GrzechuO   

Fajny modelik!
Twój w porównaniu do mojego (kiedyś, daaawno była relacja, ale tylko opisowa, bez fotek), to niebo a ziemia.
Dlatego wolę oglądać niż kleić :)

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
02-07-08 18:15  Odp: [Galeria] Nowgorod
Arto 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czytałem kiedyś o tych okrętach. W momencie oddawania strzału potrafiły się okręcić wokół osi. Dlatego wycofano je z produkcji.
Bardzo eleganckie wykonanie modelu. Czyściutka robota.

--
w budowie: HIEI

 
02-07-08 22:03  Odp: [Galeria] Nowgorod
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Miodzio ;-)))

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
03-07-08 09:34  Odp: [Galeria] Nowgorod
kari   

A gdzie to coś (czyt. ta paskuda) ma dziób ;-) ?
-------------------------------------------------------------------

 
03-07-08 09:56  Odp: [Galeria] Nowgorod
Edekyogi 

 

A gdzie to coś (czyt. ta paskuda) ma dziób ;-) ?
Jak to gdzie? Po przeciwnej stronie niż rufę :-))
A sam model - miodzio!!!

 
03-07-08 19:53  Odp: [Galeria] Nowgorod
Monster sQbee   

Piękny - sklejałem go ale...daleko mi do Twoich umiętności. Nawet gorzej sklejony może sie podobać ;-)
Powiedz jaką średnicę drutu zastosowałeś na reling - lutowałeś, czy sklejałeś jakimś klejem ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024