FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
26-06-08 12:11  Odp: [Pytanie] PZL 37B "Łoś" 1:50 (problemy z wręgami)
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 


Bastyan w wiekszosci drukarni ktore ja znam od bardzo dlugiego czasu uzywaja Adobe Ilustratora albo Corela.


No oczywiście, ale np. książek czy gazet się nie łamie w tych programach i co wtedy? ;-)

No chyba, że piszesz o drukarniach cyfrowych, gdzie robisz małymi nakładami druk jakiś ulotek czy małych folderów.

Co do PDFa to ten format co zauwazylem co jakis czas wnosi do siebie zmiany wiec poszczegolne wersje nieraz nie sa ze soba zgodne.

ee? Rzucisz jakimś przykładem?

--
Sebastian GG: 8445811

 
26-06-08 17:39  Odp: [Pytanie] PZL 37B "Łoś" 1:50 (problemy z wręgami)
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

bastyan napisał:


> No oczywiście, ale np. książek czy gazet się nie łamie w tych
> programach i co wtedy? ;-)
>
> No chyba, że piszesz o drukarniach cyfrowych, gdzie robisz
> małymi nakładami druk jakiś ulotek czy małych folderów.
Ale sie czepiasz.

> Co do PDFa to ten format co zauwazylem co jakis czas wnosi
> do siebie zmiany wiec poszczegolne wersje nieraz nie sa ze soba
> zgodne.

>
> ee? Rzucisz jakimś przykładem?
Formularze, zawartosc audio, zawartosc wideo. PDF akurat stal sie bardzo uniwersalny na chwile obecna. Poza tym jest problem z niektorymi czcionkami. Itp itd.
Nie chce mi sie wiecej dalej wymieniac co i jak. Bo nie mam czasu na takie glupoty. I pracuje na konkretnych rzeczach i trzymam sie konkretnych standardow.

Poza tym to nie bylo tematem tego watku dlatego ja konce na ten temat wszystko. I koniec.

--
pozdro.


 
26-06-08 17:41  Odp: [Pytanie] PZL 37B "Łoś" 1:50 (problemy z wręgami)
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

racja... EOT :)

--
Sebastian GG: 8445811

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024