FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-06-08 20:52  [Galeria] Kościół Parafialny N.M.P. w Porąbce
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Wpadł mi w ręce egzemplarz tego wspaniałego kościoła i zabrałem sie ochoczo do pracy. Brak aparatu sprawił że wstawiam fotki daleko posuniętej budowy. Model można polecić kazdemu nawet mniej doświadczonemu modelarzowi. Nie napotkałem do tej pory na większe problemy wszystko pasuje jak ulał i mam nadzieje, że tak będzie do końca.

Czekam na wasze opinie i porady.

IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

Post zmieniony (08-09-08 13:35)

 
08-09-08 13:34  Odp: [Galeria] Kościół Parafialny N.M.P. w Porąbce
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Kościół skończony przedstawiam końcową galerie i czekam na opinie:


IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

Post zmieniony (08-09-08 13:35)

 
10-09-08 14:53  Odp: [Galeria] Kościół Parafialny N.M.P. w Porąbce
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Kościółek ładny, róg dachu na lewo od wejścia chyba nie doklejony. Ciekawi mnie z czego jest oryginalny dach, na modelu taki biały

znalazłem ten kościół w internecie, faktycznie dach jest biały, ale nic nie piszą o pokryciu dachu http://www.porabka.bielsko.opoka.org.pl/action.php?adres=id7_1

--

Pozdrowienia dla fanów kartonu

Post zmieniony (10-09-08 15:07)

 
11-09-08 10:30  Odp: [Galeria] Kościół Parafialny N.M.P. w Porąbce
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Feler usuniety dach podklejony. Dziękuje za owage. Dach w wycinance jest leko szarawy.

 
11-09-08 21:19  Odp: [Galeria] Kościół Parafialny N.M.P. w Porąbce
ORLIKMK 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam!
Świetnie Ci wyszedł modelik - gratulujemy.
Dach na naszym kościele to blacha pomalowana na szary kolor (teraz niestety już nie wygląda to tak ładnie - farba schodzi całymi płatami) :)

Pozdrawiamy

Orliki

Ps. zapraszamy za tydzień do nas na zawody - będzie można zobaczyć kościół w realu ;)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024