FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 14Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
21-11-08 08:24  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Demon, już trybię o co chodzi. Widzisz popaprało mi się bo wziąłem sobie przedział bojowy jako wnętrze pod uzbrojeniem (kierowca - strzelec). Oczywiście te rozszerzenia będą, tylko po przestudiowaniu iluś tam fotek, po raz nie wiem już który, stwierdziłem że te rozszerzenia tworzyły całość razem z tymi otwieranymi pokrywami nad silnikiem. Także będzie to zrobione przy okazji wykonywania tych pokryw, a co wiąże się z wypuszczaniem bocznych płyt pancernych przedziału bojowego. Ale zanim do tego dojdę, to mi się pewnie jeszcze trochę zejdzie, pozdrawiam!

 
21-11-08 13:47  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Jestem pod wrażeniem tego modelu. Oglądam tez relacje na Kartonworku, ale się nie loguje. Masz racje, kiedy pisałeś na jednym z forów, że nie ma znaczenia, czy model jest ręcznie czy komputerowo opracowany. Ważne jest to, aby się sklejał. Ja wszystkie modele, zanim dałem do druku sklejałem jako surówkę, po to, by wyłapać błędy. Ten też. Może zamieszczę kiedyś zdjęcia samych surówek z przeszłości. Pozdrawiam

--
gienek

 
21-11-08 15:32  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Fajnie to zabrzmiało gienek - "Jestem pod wrażeniem tego modelu", czyli swojego własnoręcznie zaprojektowanego dzieła. W każdym bądź razie ja się cieszę, że autor tej wycinanki osobiście śledzi tą relację. Dla mnie to już w pewnym sensie nagroda za samo pokazywanie mojego klejenia na forum. A że jeszcze to moje klejenie się podoba to cieszę się podwójnie. Co prawda na Kartonworku tej relacji nie ma, pewnie się pomyliłeś z innym forum, no ale to szczegół.

 
21-11-08 16:35  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Po prostu:Piękne!

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
21-11-08 18:10  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Tak, pomyłka. Oglądam na PaperModels, a nie na Kartonworku. Pozdrawiam

--
gienek

 
23-11-08 05:18  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Ale tu się kurde tłok zrobił.
Wyrobiłeś sobie markę i teraz, żeby Cię poklepać po pleckach, trzeba stać w kolejce, mistrzu.

--
serwusik

 
23-11-08 10:55  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

No nie jest aż tak źle Lelum, jeszcze całkiem luźno. A niekoniecznie klepać trzeba, można karka wypłacić, ewentualnie kopa zasadzić. ;-) A u ciebie na warsztacie coś się robi, czy zakłady upadły? Chyba że pokażesz w jednej aktualizacji prawie skończony już model. Pozdrawiam serdecznie!

 
23-11-08 19:43  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Dzisiaj tylko mała aktualizacja, ale to zawsze kroczek do przodu. Na kadłubie wylądował drugi błotnik, a na warsztat powędrowały koła nośne, na początek tarcze kół znajdujące się od wewnętrznej strony pojazdu.



 
24-11-08 16:10  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

U mnie kompletny zastój. Aktualnie jestem na etapie dojrzewania, czyli zbierania się do tzw. kupy; w czym niemały udział ma Twoja relacja.

--
serwusik

 
26-11-08 21:00  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Dzisiaj druga strona kół nośnych (zewnętrzna), ta bardziej uciążliwa. Części składowe oraz jedna tarcza w postaci finalnej.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 14Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024