FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 14Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
14-11-08 15:02  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
Hudziq   

Przyznaj się że do tego wnętrza to wynająłeś zegarmistrza! ;-) A tak poważnie:koronkowa robota, nie ma co...

--
Nie wierze w cuda i w reklamy!

 
15-11-08 09:50  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
mak 

 

to nie zegarmistrz, po prostu ma fabrykę z mechanikami w żądanej skali, ot co ;-)

 
15-11-08 14:16  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

A wcale nie, bo mam "Kingsajz" i się pomniejszam!;-)
Mak to cudo za ponad dwie stówki to monografia tak? Można to u nas kupić, w jakim to języku? W sumie pytam z ciekawości bo nie stać mnie na takie zakupy.

 
15-11-08 14:41  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
mak 

 

<http://www.jadarhobby.pl/trojca-panzerjäger-technical-operational-history-vol1-p-16298.html>
Tak to monografia.Niestety w angielskim, ale dla modelarza ważne są zdjęcia plany .....W zasadzie cena do zawartości nie jest wygórowana moim zdaniem, ale jednak niewielu z nas będzie stać na to cudeńko.:-(



Post zmieniony (15-11-08 14:42)

 
15-11-08 15:36  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Nie robiępancerki ale jak tu zaglądnąłem to szczęka spadła na podłogę i ... poprostu szok!!! Właściwie to tak naprawdę do końca nie wierzę, że to model kartonowy;) Wygląda to raczej na fotki prawdziwego egzemplarza z muzeum;)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
15-11-08 18:29  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
mak 

 

Hayabusa to tyż model, ino plastik
http://www.missing-lynx.com/gallery/german/sturmhaub_jlievonen7.jpg
http://www.missing-lynx.com/gallery/german/sturmhaub_jlievonen5.jpg
http://www.missing-lynx.com/gallery/german/sturmhaub_jlievonen3.jpg



Post zmieniony (15-11-08 18:34)

 
20-11-08 18:56  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Dzięki Hayabusa za docenienie mojej pracy nad modelem! Dzisiaj kolejna aktaulizacja. Częściowo, od frontu, wnętrze zamknięte już na amen. Kadłub oklejony poszyciem a na warsztacie aktualnie błotniki. Miłego oglądania.







Post zmieniony (20-11-08 18:57)

 
20-11-08 19:28  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Podoba mi się, nie będę ukrywał. Ale mam też pytanko. Czy do osłony biegnącej przez podłogę przedziału bojowego będziesz dorabiał jeszcze rozszerzenia przy osłonie silnika (w miejscu gdzie na podłodze jest ślad) czy pozostawisz ją prostą?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
20-11-08 22:47  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Trochę nie bardzo mogę zaskoczyć o co pytasz. W sumie nie miałem zamiaru dorabiać już czegokolwiek w przedziale kierowcy i strzelca, założyłem sobie raczej że ten rozdział mam już zamknięty. Może pominąłem jakąś ważniejszą część, tak więc jakbyś mógł to spróbuj zaznaczyć mi na jakiejś fotce o codokładnie chodzi. Może coś tam jeszcze da się zrobić.

 
21-11-08 07:26  Odp: [relacja] Marder III (SdKfz 139)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Przedział kierowcy i strzelca jest si - tutaj już proszę niczego nie ruszać - jest wystarczający opad szczeny. ; )
Chodzi mi o przedział bojowy - to coś, co leci przez jego środek od przodu do tyłu (prostopadłościan taki). Z tyłu zaraz przed tylną płytą i tymi drucianymi siedzeniami z obu stron się rozszerza.
http://images32.fotosik.pl/362/057045421b7ad532.jpg
Widać to też częściowo na fotce, którą wstawiałem na początku Twojej relacji. Mam nadzieję, że udało mi się wytłumaczyć o co mi biega ; )

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 14Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024