FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-05-08 22:58  [Galeria]Su-100 - MM 10/83
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Witam ponownie szanownych kartoniarzy. Dość długo nie pokazywałem nic na forum, a to z powodu budowy tegoż właśnie modelu. Dzisiaj postawiłem przysłowiową kropkę nad i, tak więc mogę pokazać co udało mi się ulepić. Model wykonałem zgodnie z opracowaniem, bez większych zmian konstrukcyjnych. Skupiłem się tylko na dokładniejszym odwzorowaniu detali na pancerzu oraz malowaniu całego modelu. Gąsienice natomiast to laserowo cięte elementy z GPMu. Ciekawy jestem waszych opinii, bo jak wiadomo temat dość stary, więci reakcje mogą być różne. Miłego oglądania i do zobaczenia w kolejnej mojej relacji już niedługo na forum, pozdrawiam serdecznie.











Post zmieniony (18-04-09 19:24)

 
25-05-08 23:04  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Śledziłem relację z budowy, kawał dobrej roboty odwaliłeś! Teraz przydałby się jeszcze jakiś isherman do kompletu :)

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
25-05-08 23:35  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
k 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jako że jestem 'świeŻy' na forum to Twojej relacji nie śledziłem - ale zaraz tą zaległość nadrobię oczywiście.

Su-100 to mój ulubiony rosyjski niszczycielek i zawsze każdy jego model chętnie podziwiam. Twój wyszedł naprawdę świetnie - gratulacje .

--
Pozdrawiam serdecznie

 
26-05-08 00:16  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Niezwykle podoba mi się malowanie. czym robiłeś te przetarcia, bo tak mi to wygląda przynajmniej - widać to szczególnie przy żółtej farbie ;-) Jednak gąski nie podchodzą pod mój gust artystyczny... za grube jakieś, choć odwzorowanie wafelków ładne się GPM udały ;-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
26-05-08 08:15  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

No no - kawał solidnej roboty modelarskiej. Widać ogrom pracy i inwencji modelarza:-) Brawo kujot! Co następne? Marder??:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-05-08 20:23  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Fajnie że modelik się podoba. Co do następnej konserwy to zgadza się StuG, będzie nią Marder, dokładnie ten sam którego produkują zakłady pancerne Demona. Jeśli chodzi o przetarcie modelu to na bazowy kamuflaż brązowo-żółty, poszła przecierka Pactrą Gulf Armor Sand, a na nią przecierka Gunmetalem. Kwiatek, gąski może faktycznie z boku wyglądają grubawo ale ogólnie wrażenie robią fajne.

 
26-05-08 20:26  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

No to mam nadzieję, że relację będziesz prowadził nie tylko na papermodels?;-)
Marder też malowany będzie?;-) Cos tak podejrzewam...:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-05-08 21:02  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Oczywiście że relacja Mardera będzie i tutaj. Oczywiście będzie malowany i mam zamiar troche go bardziej zdetalizować. Su nie było tutaj tylko dlatego że to model konkursowy i dlatego chciałem żeby relacja była tam gdzie i sam konkurs.

 
27-05-08 10:22  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Gratulacje i wyrazy uznania.
Więcej pisał nie będę , bo Koledzy napisali już wiele słów oddających to co widzimy . Budując ten model odzywałeś sie przez gg i o niedostatkach opracowania do ewnetualnej korekty rozmawialiśmy.Mimo tego wyciągnąłeś z "dziadka"
to co najlepsze ,a dodając kilka elementów od siebie tchnąłeś w niego nowego ducha.
Ja żałuję tylko , że nie zmieścił sie w okresie wwII ,ale kolejne modele przed Tobą .

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
27-05-08 10:49  Odp: [galeria]Su-100 - MM 10/83
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Model mi się bardzo podoba. Nie chcę myśleć co zrobisz z Mardera, który jest przyzwoicie opracowany. Chyba będę musiał zbierać zabawki ze swojej relacji i przenieść się do innej piaskownicy.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024