FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-05-08 14:47  [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Po 2 latach i 3 miesiącach od chwili zaczęcia prac nad tym modelem nareszcie skończyłem. Model nie jest wolny od błędów, w trakcie prac ciągle przybywało mi dokumentacji, pewnych rzeczy które zrobiłem wcześniej nie dało się już poprawić. ale ogólnie to jestem zadowolony :)

wątek warsztatowy

Ludowe Wojsko Polskie posiadało 2 czołgi tego typu, oba zachowały się do dziś, jeden w stanie niemal idealnym w muzeum Wyższej Szkoły Oficerskiej w Poznaniu, a drugi mniej kompletny znajduje się obecnie w Muzeum Wojska Polskiego Fort Czerniakowski w Warszawie. I właśnie ten czołg postanowiłem odwzorować.








Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
23-05-08 16:27  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Powiem krótko miód na moje oczy :-) I to z dwóch zasadniczych powodów tj. mistrzowskiego wykonania i z powodu posiadania polskich barw.
Cudo!

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-05-08 16:38  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ciekawa relacja i piękny model. Gratulacje.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
23-05-08 16:42  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Maciek, oplacalo sie nie spac po nocach? :) Gratuluje efektu i trzymam kciuki za nastepny projekt :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-05-08 18:29  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Fajny jest. Mam nadzieje, że wreszcie bede mógł mu urwać tą antenke, albo cuś na konkursie jutro. Pozdrowionka

--
KMH Sokół Radom

 
23-05-08 20:03  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Warto było czekać te 2 lata i 3 miesiące na taaaaaaaaki model. Gratuluję pięknej maszyny.

Pozdrawiam

 
23-05-08 21:48  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Gratuluję!!
Fantastyczny model.

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
23-05-08 22:32  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nie no... Kat, nie jestem z Ciebie zadowolony!!! Nie dość, że trwało to dwa lata i trzy miesiące, to jeszcze wybrałeś niekompletną wersję. Feee. Łeee. A na dodatek to ruski czołg (jakby nie było innych) i to taka pokraka. Największy polski patriota; Feliks Dzierżyński, nie napiszę, że w grobie się przewraca, ale na pewno, po obejrzeniu tej galerii, zapragnąłby przesłuchać samego siebie. Chłopie, toż Ty musisz poddać się natychmiastowej resocjalizacji!!! Inaczej nić dobrego z Ciebie nie wyrośnie. A tak, po kilkudziesięciu latach brać modelarska mogłaby mieć z Ciebie jakiś pożytek. Po sok z ziemniaka byś skoczył, czy cóś.

p.s.
Paskudne żarty. Feee. Łeee. Aż mi wstyd. To chyba dlatego, że rano nie wypiłem kaszki.
Model - cytrynka.

--
serwusik

 
24-05-08 00:41  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Kupa radziecko-kartnowowego złomu, który tylko wygląda na taki, który mógłby jeździć ;-) Jednak jakże przyjemny jest to złom.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
24-05-08 09:56  Odp: [galeria] Radziecki czołg cieżki IS-3
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Świetny jest ten model. Gdyby tak jeszcze udało się zaaranżować parę zdjęć w plenerze to byłoby wspaniale.

--
Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024