FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
08-05-08 20:33  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

A mnie właćzają się jakieś reklamy i nie potrafię sobie dac rady. Może ktoś mi wrzuci ma maila. Dziękuję

--
gienek

 
08-05-08 20:44  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
M.K.   

Jutro mam wolny dzionek, nie muszę iść do firmy, to posiedzę nad plikami w Corelu i poczyszczę je z koloru.
Kwiatek - jeżeli chcesz teraz przekonwentorowane pliki w .cdr to mogę Ci podesłać, tylko jaką masz wersję corela?
Pozdrawiam

--

 
08-05-08 21:04  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Tutaj trochę fotek modelu sklejonego przez autora: http://picasaweb.google.com/alexhorsh/Sborka_foto

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
09-05-08 11:01  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

M.K. wiesz ja mam w dystro Inkscape 0.45.1 a dopiero w 0.46 pojawil sie import PDF'ow (niestety nie udaje mi sie skompilowac 0.46 a nie chce robic totalnego upgrade calej dystro - choc pewnie wczesniej czy pozniej tak zrobie)

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
09-05-08 15:15  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
M.K.   

myh - jest wiele dróg, które prowadzą do celu, najważniejsze że szuka się ich i nie jest się biernym. dzięki żeś zwrócił mi uwagę na Inskape (program do rysunku wektorowego - FREE) zainstalowałem go i będę miał możliwość a niejako i obowiązek do zapoznania się z nim.
Wybieliłem plik "kw-2 mt-1" na więcej mimo wolnego dnia nie było czasu, zapisałem go jako .pdf i .cdr (X3).
Umieściłem je na serwerze, ale zastanawiam się czy mozna podać na Forum linki do tych plików. Zmiany w stosunku do orginału są nieznaczne - usunięte kolory i usunięte strony 23 i 24 z paskami gąsienic i dodana jedna strona z grzebieniami.
Pozdrawiam

--

 
10-05-08 19:53  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

M.K. masz racje - ja zawsze usiluje znalezc obejscie jesli nie moge czegos od razu zrobic. Inkscape jest fajnym programem - co lepsze latwo go rozszerzac o wlasne skrypty w Pythonie :)

Co do umieszczania - mozesz zawsze na priv zainteresowanym podac adresy tak jak ja robilem - nie publikujesz wtedy dla wszystkich, tylko dla waskiego grona, warto dodac w pliku informacje ze to wersja B&W modelu autorstwa XYZ + pare przerobek - wtedy mysle ze tym bardziej nie zlamiesz praw autorskich - ale to takie tylko moje gdybanie

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
11-05-08 18:06  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
Bullet   

Mógłby mi ktoś podesłać na meila czarno-białą wersje??
Pozdrawiam

 
25-06-08 22:29  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Bry :-)
Mam pytanie. Jako, że pliczki z biało-czarną wersją KW-2 przesłane mi przez myh'a nie mogą sie za chiny ludowe otworzyć w Corelu, czy mógł by ktoś w temacie (M.K. ,myh again ;-D) wysłać na maila działające w w/w programie pliki z owym modelem w b/w? Ew. prosiłbym kolegę myh'a o jakieś tipy co do importowania plików svg do Corela (po zaimportowaniu wyskakują mi jakieś dziwne ciągi liczb w ramce :-P)

--
Tygrys i Halny

 
26-06-08 09:32  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
M.K.   

Kuba G. sprawdź pocztę.

 
26-06-08 15:46  Odp: [Free model] Czołg KW-2 w skali 1:25
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Kuba a jakiego masz Corela ? Bo w firmie mamy X3 i nie ma problemow z importem a wiem ze miedzy wersjami sa duze roznice dotyczace wlasnie formatu svg :) (a te literki to zawartosc pliku - svg jest plikiem tekstowym - moze nie masz obslugi svg dogranej?)

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024