FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-05-08 19:25  [galeria] tramwaj zwany 105n w skali H0
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Przedstawiam model tramwaju 105n w skali H0. Miał to być prosty modelik na jeden dzień klejenia, a w końcu po dwóch tygodniach wyszedł model z pełnym wnętrzem ,rurkami przy siedzeniach i mnóstwem szczegółów. Być może kiedyś doczeka się jeszcze podstawki, ale na razie przeraża mnie perspektywa budowy sieci trakcyjnej :-). Zapraszam do oglądania zdjęć:







--

 
04-05-08 21:56  Odp: [galeria] tramwaj zwany 105n w skali H0
Kacper0405   

Coś pięknego... :D
No to teraz może Modelikowy 105n w 1:25 do kompletu?? :p

Pozdrawiam, Kacper

--
Gdyby Bóg postawił na napęd na przód ludzie chodziliby na rękach!!
B M W

 
04-05-08 22:03  Odp: [galeria] tramwaj zwany 105n w skali H0
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Ten modelikowy już dwa razy skleiłem , a nawet gorzej -zaprojektowałem go :)

 
05-05-08 19:59  Odp: [galeria] tramwaj zwany 105n w skali H0
CoCu   

klaymen, spytam skromnie, czy przypadkiem sklejając model w tej skali nie opracowałeś odrazu części i elementów potrzebnych na zbudowanie tej miniatury? Dokładnie to chodzi mi o to, czy może opracowałeś model w skali H0 możliwy do dystrybucji? Bo jeśli tak, to ja jestem jak najbardziej chętny.

 
05-05-08 20:00  Odp: [galeria] tramwaj zwany 105n w skali H0
Kacper0405   

No to mały zonk :D tak to jest jak sie ma niczego nie mówiące nicki ;p

--
Gdyby Bóg postawił na napęd na przód ludzie chodziliby na rękach!!
B M W

 
06-05-08 08:26  Odp: [galeria] tramwaj zwany 105n w skali H0
Edekyogi 

 

Kacper0405! Przecież na zdjęciach Klaymen pokazał właśnie Modelikowy tramwaj w skali 1/25! Tylko zapałkę zrobił taką dużą z listewki modelarskiej ;-) Dałeś się nabrać.
A tak w ogóle to modelik - cudo. Niewyobrażalne że da się to zrobić w 1/87. Ale jak widać się da...

 
06-05-08 16:26  Odp: [galeria] tramwaj zwany 105n w skali H0
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Edekyogi- w rzeczywistości gdyby ten model powiększyć do 1:25 wyglądałby bardzo łyso -pomniejszając model wykorzystałem tak na oko 1/10 części oryginału.
CoCu- nie opracowałem wersji do dystrybucji, wiele części dopasowywanych było po wydrukowaniu ,a niektóre nawet po przyklejeniu. Być może opracuję kiedyś wersję do wydania (jeżeli wydawca będzie zainteresowany) ,ale na razie to plany na nieokreśloną przyszłość.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024