FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
29-01-09 22:22  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dlaczego tu jest tak naplątane?
Wątek był zapowiedzią PZL-26 i PWS-15, a dotyczy PWS-10? Dopiero teraz zauważyłem - jak ktoś szukający tego modelu, a używający filtrów, ma go znaleźć?
Nie podoba mi się to...
Zamykam wątek i spróbuję go przeciąć na dwie części - zapowiedź z tematu i informację o PWS-10.
Lechu, nie raz zdarzało mi się już poprawiać tematy Twoich wątków - bardzo proszę w przyszłości o współpracę ;-)

--

 
29-01-09 23:21  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


Część wątku dotycząca prac Lecha nad PWS-10 oraz dotycząca opublikowania tego modelu została przeniesiona do innego wątku:
[Free model] PWS-10 - CardPlane

Lechu, proszę zamieszczaj informacje o nowych projektach oraz ich zapowiedzi w ODDZIELNYCH i JEDNOZNACZNIE ZATYTUŁOWANYCH WĄTKACH.
Zaczniesz myśleć nad nowym modelem - załóż nowy wątek [zapowiedź] i tam niech będzie miejsce na rozmowy dotyczące tylko tematu. Skończysz pracę - wydasz lub udostępnisz za free - zmień temat na [nowość] lub [free model] albo poproś o to moderatora - będzie porządek i łatwość w odnalezieniu informacji. Nie twórz wątków wielowątkowych ;-) , bardzo proszę.


--

 
31-01-09 20:06  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

No Lechu, pora trochę zrewidować to co do tej pory stworzyłeś w PZL-26 - znając nasz modelarski ludek to zaraz będą porównania z planami zawartymi w tej książce . Mam ją i prawdę mówiąc stanowi dobry materiał wyjściowy. Co by nie było jest to 50 lat pracy autora.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
20-03-10 21:56  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
skwercio   

jakoś nie widzę PZL-26 i PWS-15 na stronce... a szkoda...

--
Ja tu nie rządzę!

 
17-12-10 21:56  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

podbijam... przedświątecznie ;-)
Lechu, jest możliwe skończenie sprawy PZLa 26? bo ... cuś mnie tak najszło jak wiekopomna chwila... :)

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
20-12-10 10:21  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Fitter.
Książka jest rewelacyjna. Przeczytałem ja kilka razy, a rysunki są rewelacyjne. Brawa dla autora. Praktycznie rysunki i fotki w książce wystarczą do zaprojektowania modelu.

U mnie, w ciągu roku (no może troszkę dłużej), wszystkie samoloty z tej książki staną na póleczce obok siebie. :))

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
20-12-10 18:52  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

skwercio 20-03-10 napisał: "jakoś nie widzę PZL-26 i PWS-15 na stronce... a szkoda..."
Oj szkoda, szkoda - przydałyby się pod choinkę ale może Lech się wreszcie zlituje nad stęsknionymi zlepiaczami kartonówek.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-09-11 11:32  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Pozwolę sobie odświeżyć wątek, z tradycyjnym pytaniem: czy w ogóle, a jeżeli tak, to kiedy?

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
16-09-11 19:35  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Panowie cierpliwości - Wiesław Schier 50 lat zbierał materiały na temat tego samolotu a wy chcecie aby Lech wydał PZL-26 wg starych opracowań? Wiecie, ze pod tym względem jest bardzo dokładny wiec dajcie mu jeszcze trochę czasu :D

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
16-09-11 20:58  Odp: [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Fitter, Ty cos wiesz :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024