FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
17-03-08 08:47  [Zapowiedź] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Zapowiadam już teraz, aby ktoś mnie nie uprzedził i nie wydał "na papierze" tych modeli (chyba, że bardzo chce :-)). Kolejnymi darmowymi modelami będą PZL-26 i PWS-15. Nie mogę jeszcze napisać, że będą "za kilka dni".
Lech




PS
Chociaż model PZL-26 jest bardzo zaawansowany, to najpierw będzie PWS-15 (do pary z PWS-10)

--
http://www.modele-kartonowe.com

Post zmieniony (17-03-08 08:53)

 
17-03-08 09:01  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Berni 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 23


 - 1

Witam.
Lechu, już to kiedyś pisałem, ale się powtórzę: JESTEŚ WIELKI.
A tak na marginesie, kiedy można się spodziewać PWS-10 w hiszpańskich barwach?
Życzę wszelakiej pomyślności w Twojej "charytatywnej" jak i "komercyjnej" działalności
Pozdrawiam.

 
17-03-08 09:16  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ponieważ miałem zamiar wydać "na papierze" PWS-10 a w tzw. międzyczasie ukazał się PWS-10 wydawnictwa ANSWER oraz otrzymałem wiele sugestii aby opracować PWS-10 w barwach hiszpańskich, więc:
1. w CardPlane "na papierze" ukaże się PWS-10 w barwach hiszpańskich
2. aby jednak były szachownice, to jako free ukaże się prototyp PWS-15
Zatem wszystko jasne i "transparentne"
Lech

 
17-03-08 09:28  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Poprawiasz mi humor z samego rana i za to Ci bardzo dziekuje. Jak widac, konsekwentnie dazysz do rozszerzania kolekcji polskich samolotów z Twojej "stajni". Planujesz rowniez opracowanie obcych konstrukcji, ktore byly uzytkowane w naszych barwach? Np. Fokker F-VIIb/3m? I czy wrocisz do Lublina R-XX? :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
17-03-08 09:30  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Planów wydawniczych mi nie brakuje, jedynie czasu coś mało ...
Lech

 
17-03-08 10:05  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Hook6   

 

Zdecydowanie wydać PWS 10. Nie wszyscy kupują to, co na rynku tylko dlatego, że jest. Ja akurat głosując moim portfelem niektórych autorów nie kupuję - a z pewnością kupię tych, których pracy i rzetelności ufam. Mam do tego prawo, więc korzystam z niego. Bez względu na to, czy ktoś zechce powielić Twoje tematy czy nie, masz we mnie stałego klienta przynajmniej dwu egzemplarzy.
Co do PWS 10... Chętnie kupiłbym polskie malowanie, ale nie będę wybrzydzał. Jeśli będzie hiszpańskie to też ok.

 
17-03-08 11:12  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Yeti 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 6

Witam!
Pod tym, co napisal Hook - ja również podpisuję się obiema rękami. Jeśli Twój PWS 10 ukaże się w malowaniu hiszpańskim - kupię go bez wahania. A jeśli w polskim również - kupię oba :) Z przyjemnością :) W takim, czy innym malowaniu - to przecież i tak polska myśl techniczna.
Pozdrawiam!
PrzemekK

--

 
17-03-08 12:00  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
tyg   

No, no, no. Coraz piękniej! Dzięki za te nowości, a co do PWS-10, to też wolałbym go z szachownicami:)
Pozdrawiam
tyg

 
17-03-08 12:07  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Proszę już nie pisać, że wolicie z szachownicami, bo dopadnie mnie syndrom osiołka przy żłobie :-)
Lech

 
17-03-08 12:16  Odp: [ZAPOWIEDŹ] PZL-26 i PWS-15 w CardPlane free
Egorz 

 

Dziękuję i gratuluję świetnego sposobu popularyzacji polskiego lotnictwa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024